مدیرکل جدید بهزیستی قم در این آیین گفت: از امروز باید مسیری را که مدیران قبلی این سازمان ادامه دادند، با همکاری همه مسئولان تداوم بخشیم.

مهدی پهلوانی ستوده ضمن قدردانی از سخنان مسئولان حاضر در این آیین گفت: این بیانات یک نقشه راه و منشوری را مشخص کرد و تلاش می‌کنم تا با کمک کل مجموعه بهزیستی آن را به منصه ظهور و بروز برسانم.

مدیرکل سابق بهزیستی قم نیز با تاکید بر اینکه بهزیستی متولی خدمت به بهترین و محروم‌ترین بندگان خداوند است، گفت: بهزیستی نامی بسیار بزرگ برای سازمانی بسیار کوچک است که وظایف آن در حد یک وزارتخانه می‌باشد.

هادی کریمی اصل با اشاره به شرح وظایف و مسئولیت‌های خطیر بهزیستی به‌ویژه در حوزه کمک به معلولان و کنترل آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: انجام این وظایف تلاش‌های مضاعفی را طلب می‌کند.

وی تصریح کرد: در این مدت کوتاه به‌رغم شرایط و تنگناهای سخت اقتصادی کشور، تمام همت و تلاش خود را به کار گرفتیم تا در بهزیستی استان کمبودی احساس نشود.

وی ادامه داد: در این چند ماه رویکرد اصلی ما این بود که با فضای همدلی و تعامل شرایط مطلوبی را برای خدمت به مددجویان تحت پوشش ایجاد کنیم.

در پایان این آیین با حکم معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور، مهدی پهلوانی ستوده به‌عنوان مدیرکل جدید بهزیستی قم معرفی و از خدمات هادی کریمی اصل که از تیرماه سال جاری در این سِمَت قرار داشت، قدردانی شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.