اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار خلخال با انتقاد از روند نامناسب توزیع سبوس در بین دامدران منطقه اظهار کرد: در حالی که به ظاهر خبر از افزایش 2 برابری نهاده های دامی در سال جاری در این شهرستان داده می شود ، مشکل سبوس همچنان باقی بوده و بیش از 40 درصد وقت روزانه فرمانداری صرف جواب دادن به مراجعان دریافت سبوس می شود.
وی گفت: وظایف هر یک از مدیران دستگاه های اجرایی با صراحت کامل روشن است ولی همیشه انتظار مسئولان ، حل مشکلات در حیطه مسئولیتی خود توسط ورود فرمانداری به موضوع است.
بابایی اظهار داشت: اداره تعاون روستایی خلخال شهرستان باید مقدمات کار برای خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از جمله ایجاد زیرساخت های مخابراتی را فراهم می کرد ولی تاکنون هیچ اقدامی را در خصوص تجهیز مراکز خرید به سیستم اینترنتی خرید آنلاین نکرده است.
فرماندار خلخال همچنین افزود: اتحادیه های صنفی در بازار خلخال جایگاه خاصی ندارند و در حالی که فعالیت اتاق اصناف باید بر اتحادیه های صنفی و هدایت آنها متمرکز شود در بیشتر اوقات اتاق اصناف خود به جای این اتحادیه ها تصمیم گرفته و اقدام می کند.
رییس ستاد تنظیم بازار خلخال با اشاره به نبود کارتخوان در برخی از مطب پزشکان بخش خصوصی برای فرار مالیاتی گفت: همه پزشکان موظف به داشتن این امکانات برای تسهیل در پرداخت حق ویزیت از سوی بیماران و مراجعان به مطب ها و مراکز ارائه خدمات درمانی از جمله آزمایشگاه ، رادیولوژی ، سونوگرافی و سایر خدمات بهداشتی و درمانی بخش خصوصی هستند.
او در زمینه افزایش قیمت برخی از کالاهای ضروری از جمله خرما در بازار نیز اظهار کرد: هیچ گونه نظارتی بر درجه بندی خرما و قیمت این کالا در بازار دیده نمی شود و قیمت خرمای بی کیفیت هم اکنون با 32 درصد افزایش به نرخ خرمای درجه یک به مشتریان عرضه می شود.
بهبود علیزاده ، مدیر جهاد کشاورزی و دبیر ستاد تنظیم بازار خلخال نیز در این جلسه از اجرای طرح ضیافت با تامین و عرضه 35 تن برنج وارداتی به نرخ هر کیلوگرم 74 هزار ریال و 6 تن شکر به نرخ 34 هزار ریال در ماه رمضان خبر داد.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.