آیدین رحمانی روز یکشنبه با حضور در اداره‌کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی و نشست با مدیران این اداره‌کل افزود: مقاوم‌سازی مساکن روستایی در راس برنامه‌های عمرانی استان است و بنیاد مسکن باید با فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی به مردم زمینه مشارکت و همراهی روستایی‌ها را بیش از پیش فراهم کند.

وی ادامه داد: این نهاد علاوه بر رسالت خود در ارتباط با عمران، توسعه و بهسازی روستایی باید برای رویارویی در بحران‌ها آمادگی کامل داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: هدف از حضور در ادارات مختلف آشنایی و حل مسائل و مشکلات به منظور پیشبرد هر چه بهتر امور است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی نیز در این دیدار گفت: تعداد مقاوم‌سازی مساکن روستایی از 2 هزار و 580 واحد روستایی به 80 هزار مسکن رسیده‌است.

محمود بدلی افزود: از 2 هزار و 168 روستای دارای قابلیت اجرای طرح هادی روستایی در آذربایجان‌غربی نیز برای 2 هزار و 82 روستا طرح تهیه شده که نشان‌دهنده پوشش 96 درصدی است.

آذربایجان‌غربی از جمله استان‌های در معرض خطر حوادث غیرمترقبه از جمله سیل و زلزله است و در سال های اخیر صدها نفر در این حوادث جان باخته و هزاران نفر مصدوم شده‌اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.