انور بیادار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نشست سالانه صلیب سرخ و هلال احمر با حضور درخشان جوانان ایرانی در استانبول ترکیه برگزار شد و در این نشست «هادی احمدی» از بوکان و «حسین جعفر بیگ‌لو » از تهران، ۲ نماینده جوان ایرانی مورد تقدیر دبیرکل صلیب سرخ و هلال احمر قرار گرفتند.

وی ادامه داد: محور اصلی این نشست تبادل اطلاعات و معرفی شیوه کار سازمان جوانان است که با حضور ۵۷ کشور جهان در محل کمپ بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر در استانبول ترکیه در ماه جاری برگزار شد.

بیادار اظهار داشت: نمایندگان ایران با سخنرانی خود در این نشست توانستند دید وسیع‌تر و شناخت بهتری به نمایندگان ۵۷ کشور جهان بدهند و مورد تقدیر دبیرکل صلیب سرخ و هلال احمر قرار بگیرند.

رییس هلال احمر بوکان بیان کرد: تنها کشوری که در اختتامیه این نشست توانست پیام صلح و بشردوستی ارائه دهد، ایران بود که توسط هادی احمدی از بوکان تهیه و ارائه و با استقبال حضار رو به رو شد.

هادی احمدی دبیر کانون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان از آذربایجان‌غربی و حسین جعفر بیگ‌لو نماینده جمعیت هلال احمر در این نشست جهانی حضور داشتند.

«هادی احمدی» عضو مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر این شهرستان به عنوان نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در نشست جوانان کنفرانس آسیا و اقیانوسیه نیز حضور داشت.

۷۵۱۰/ ۳۰۲۰/۳۰۷۲

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.