افشین روشن میلانی روز یکشنبه در نشست بررسی طرح های برق مراغه افزود: با توجه به راه اندازی پست انتقال برق اوحدی در این شهرستان، سازه صداگیر برای کاهش آلودگی های صوتی در این پست با ۲۲۰ میلیون تومان اجرا می شود.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح که تا پنج ماه آینده به بهره برداری می رسد، میزان صدای ایجاد شده در این پست برق از ۷۰ به ۴۵ دسی بل کاهش خواهد یافت.

روشن میلانی با اشاره به افزایش ۲ فیدر برق در این شهرستان گفت: در راستای تقویت شبکه انتقال برق، این طرح ها با ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نصب و راه اندازی می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح توسعه پست برق خداجو نیز گفت: برای این منظور، یک ترانس ۱۵ مگاولت آمپری با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال نصب و راه اندازی می شود.

وی افزود: با اجرای این طرح، ظرفیت انتقال برق از این پست به ۲ برابر ظرفیت فعلی افزایش خواهد یافت.

معاون استاندار و فرماندار مراغه نیز با اشاره به اجرای طرح های توسعه شبکه برق در این شهرستان گفت: این طرح ها در راستای خدمات رسانی مناسب به ساکنان شهری و روستایی و نیز صنایع این شهرستان اجرا می شوند.

حمید شکری افزود: ایجاد روشنایی برای معابر جاده ای و رفع برخی مشکلات انشعابات برق مسکن های مهر و نیز تامین برق برخی صنایع بزرگ این شهرستان در دستور کار دولت و شرکت برق منطقه ای آذربایجان قرار می گیرد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.