سعدالله سیفی متولد ۱۳۴۸ کرمانشاه سال ۱۳۷۱ بعد از عملیات فروغ جاویدان با گروهک منافقین آشنا و به گفته خودش از طربق رادیو صدای مجاهد تحت تاثیر تبلیغات آنها قرار گرفته و سپس از  مرز ایران عبور کرده و در خاک عراق به این فرقه پیوسته بود.

وی که به مدت ۲۷ سال عضور این گروهک بوده و از  ۱۳۹۶ از آن جدا شده گفت: در سال‌هایی که با این سازمان همکاری داشته‌ام همواره با صحنه‌های فجیعی از جنایت آنها و  اذیت نیروهای وابسته و اعضا مواجه شدم .

سیفی ادامه داد: رویه این فرقه فقط دادن وعده و وعیدهای دروغ و فریب‌کاری و برگزاری جلسات طولانی همراه با شکنجه‌های روحی است که همه را خسته و ناراضی کرده است.

این عضو جدا شده از گروهک منافقین تصریح کرد: این گرروهک با تبلیغات خود مرتب در ذهن اعضا القا می‌کند که اگر جدا شوند، نمی‌توانند زندگی خود را اداره کنند بنابراین مجبورند به شرایطی که در درون فرقه حاکم است تن داده و همه فشارها را تحمل کنند.

سیفی گفت: هم‌اکنون اعضای این فرقه بصورت مستمر نیروهای خود را بخاطر وضعیت بدی که حاکم است از دست می‌دهد و تمام فکر مسئولان آنها این است که نیروهای خود را حفظ کنند.

عضو انجمن نجات کشور اظهار داشت: یکی از کارهای این گروهک در وضعیت کنونی آن است افرادی که احتمال جدا شدن دارند، را شناسایی و با آنان برخورد کنند.

سیفی تصریح کرد: بدون شک منافع این فرقه در این است که نیروهایش را به هر قیمت نگاه دارد چون اگر این نیروها نباشند، این سازمان هیچ موضوعیتی ندارد.

جنایات منافقین تبیین شود

همچنین دیگر عضو جدا شده این گروهک گفت: حدود ۳۰ سال در عضویت این فرقه بودم و حتی زمانی که سازمان از عراق به آلبانی منتقل شد، من در عضویت آنها بودم و در نهایت در کشور آلبانی از سازمان جدا شده و بعد از مدتی به آلمان رفتم و حدود ۲ سال آنجا ماندم و سرانجام موفق شدم که از آلمان به ایران برگردم.

بخشعلی علیزاده که متولد تهران است افزود: در سال ۱۳۶۴ که به برای دفاع از کشورم به  جبهه رفته بودم در دفاع مقدس اسیر عراقی‌ها شدم  و چون زخمی بودم  و رسیدگی نمی‌شد، برای معالجه بهتر و بخاطر تبلیغات زیادی که توسط منافقین صورت می‌گرفت، تحت تاثیر آنها قرار گرفتم و به این فرقه پیوستم .

وی که سال ۱۳۹۶ از این گروهک جدا شده ادامه داد: بعد از سال‌ها دوری از خانواده و وطن با توجه به عفو مقام معظم رهبری در خصوص جدایی از این گروهک، موجب شد من دوباره طعم آزادی را در کشورم احساس کنم.

این عضو سابق گروهک منافقین خاطر نشان کرد:  این سازمان تروریستی با فریب و تبلیغات دروغین زیاد نسبت به جذب افراد برای پیوستن به خود اقدام می‌کند، بنابراین باید افراد جدا شده نسبت به افشای ماهیت سران و  وابستگان به این فرقه اقدام کنند.

علیزاده تصریح کرد: منافقین از احساسات پاک جوانان سوء استفاده می‌کنند و فعالیت «انجمن نجات» که با حضور جداشدگان این گروهک راه‌اندازی شده می‌تواند با بیداری و بصیرت مردم و جوانان توطئه‌های این فرقه را خنثی کند. 

مردم باید در جریان جنایت منافقین قرار گیرند

رئیس انجمن نجات یزد  گفت: این انجمن فعالیت خود را در این استان از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده و  هم‌اکنون با حضور جداشدگان نسبت به آگاهی‌بحشی در خصوص ماهیت این فرقه اقدام می‌کند.

ابوالقاسم یغمایی افزود: برگزاری جلسه‌های پرسش و پاسخ با حضور اعضای سابق این گروهک نقش مهمی در روشنگری و تنویر  افکار عمومی جامعه و خانواده‌ها دارد.

وی اظهار داشت: هم‌اکنون فرزندان هشت خانواده این استان در اردوگاه منافقین در آلبانی به سر می‌برند که برای نجات آنها توسط این انجمن فعالیت‌ها ادامه دارد.

رئیس انجمن نجات یزد تاکید کرد: در وضعیت کنونی این گروهک با ترفندهای مختلف بخصوص با بهره‌گیری از فضای مجازی به دنبال اهداف خویش است.

یغمایی گفت: جوانان و خانواده‌ها باید مواظب ترفندهای پوچ و فریبنده این فرقه باشند که به دنبال به دام انداختن جوانان است.  

انجمن نجات در ایران  از سال ۱۳۸۳ تشکیل شده و اکنون در ۲۷ استان کشور شعبه دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.