سید مهدی طلائی مقدم روز سه شنبه در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و همچنین اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان افزود: هدف و سیاست کلی نظام و دولت ارتقای مشارکت مردمی و امانتداری در انتخابات پیش رو و رأی مردم به‌عنوان حق‌الناس است.

وی اضافه کرد: از هم‌اکنون باید فعالیت‌هایی در جهت جلب حداکثری مشارکت مردم و اقدامات اولیه برای برگزاری باشکوه انتخابات صورت گیرد.

دبیر ستاد انتخابات استان همچنین خواستار آموزش کامل اعضای ستاد انتخابات شهرستان و تسلط کامل به قوانین و دستورالعمل‌های ارسالی شد.

طلائی مقدم با اشاره به تجربه اعضای ستاد شهرستان اردکان اظهار امیدواری کرد که کم‌ترین مشکل در برگزاری انتخابات داشته باشیم.

فرماندار اردکان نیز در این نشست با اشاره به تلاش دولتمردان و تمام ارکان نظام اظهار داشت: آنچه  می‌تواند مشارکت مردمی را ارتقا بخشد، احساس همدلی و هم‌افزایی در همه حوزه‌هاست.

بهروز شهابی‌زاد رعایت قانون و اصل بی‌طرفی را میثاق‌نامه همه اعضای ستاد شهرستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با فراهم‌آوردن شرایط حضور تمام جریان‌ها و سلایق فکری، انتخاباتی پرشور و حماسی در اسفندماه ۹۸ برگزار شود.

وی تصریح کرد: در ادوار گذشته انتخابات الکترونیک در این شهرستان برگزار شد و با توجه به تجربه‌های مهم دست‌اندرکاران امر انتخابات در شهرستان، آمادگی لازم برای برپایی انتخابات پرشور و بدون مشکل فراهم است.

 در این نشست، «سیدمهدی طلائی مقدم» دبیر ستاد انتخابات استان، «حبیب فتاحی» رئیس کمیته استعلامات و حراست ستاد، «مصطفی سالاری» رئیس کمیته امنیتی ستاد، «محمدجواد رامشک» رئیس کمیته حقوقی ستاد، «محمدحسین زارع» رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد، «علی صالحی» رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد، «علی مکرمی» مدیرکل ثبت احوال استان و عضو ستاد و همچنین اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان حضور داشتند.

مرکز  شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر غربی یزد قرار دارد.

استان یزد چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد. حوزه انتخابیه اردکان نیز یک نماینده در مجلس دارد. 

۷۵۴۴/۲۰۴۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.