معاون فرهنگی دادگستری استان یزد با اشاره به اجتماعی شدن بیشتر قوه قضاییه گفت: سمن ها ارتباط دستگاه قضایی با مردم و جوانان را گسترش دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا عرشیان در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان یزد به مناسبت هفته ملی سمن ها و تشکل های مردم نهاد اظهار داشت: باید از ظرفیت سمن ها برای ارتباط دستگاه قضایی با آحاد جامعه و به ویژه جوانان استفاده شود.

وی افزود: حضور در محلات در بین مردم و استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد در راستای ترویج قانونمداری در جامعه و ارتقای آگاهی های عمومی و حقوقی جامعه مسئله ای است که مد نظر است.

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد تصریح کرد: جوانان دارای انرژی مضاعف و فکر و تدبیر بکر در مسائل هستند لذا باید در مدیریت مسائل اجتماعی و جلب مشارکت این قشر پرتوان و بسیار اثر گذار جامعه در تحقق برنامه های فرهنگی و اجتماعی بهره گرفت.

این مقام قضایی با اشاره به برنامه های اجتماعی و فرهنگی دادگستری در هفته قوه قضاییه، اظهار داشت: با همکاری و مشارکت سازمان ورزش و جوانان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برنامه های بسیار خوبی در محلات و اجتماعات مردمی در هفته قوه قضاییه برگزار گردید.

معاون فرهنگی دادگستری با تاکید بر تقویت ارتباط دستگاه قضایی استان با جوانان عنوان کرد: در هر زمان که جوانان خود به صورت ارادی در برنامه ای شرکت داشته اند بدون تردید اهداف متعالی فرهنگی، به خوبی محقق و نتیجه بخش بوده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.