گروه جهادی بسیج سازندگی استان یزد در ادامه مأموریت محرومیت‌زدایی خود با حضور در استان لرستان به کمک مردم سیل‌زده شهرستان سراب رفته و منازل تخریب شده را احیا کردند.

«مهدی ملک‌زاده» سرپرست گروه جهادی شیهد منتظر قائم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا-منطقه یزد، با بیان این‌که گروه جهادی بسیج سازندگی یزد متشکل از 40 نفر بسیجی عازم استان لرستان،‌ شهرستان سراب و روستای دوره چگینی شدند، اظهار کرد: مأموریت این گروه جهادی از شنبه 15 تیرماه آغاز و تا امروز یکشنبه 23 تیرماه ادامه دارد.

وی احیا و مقاوم سازی بیش از 12 منزل مسکونی که در اثر سیلاب های ابتدای امسال تخریب و یا در معرض تخریب بودند را از جمله اقدامات انجام شده توسط گروه جهادی شهید منتظر قائم یزد دانست و افزود: گچ کاری،‌ برق کشی،‌ بنایی، کف سازی،‌آرماتور بندی،‌جوشکاری و لوله کشی از جمله اقداماتی است که برای بهسازی و مقاوم سازی بناهای تخریب شده این منطقه انجام شده است.

ملک زاده با بیان این که اعضای گروه جهادی شهید منتظر قائم یزد متشکل از معلم،‌ دانش‌آموز،‌ دانشجو،‌ پرستار و استاد کار بنا و تأسیساتی است، ‌گفت: کوچکترین عضو این گروه جهادی 12 ساله بوده که در این مأموریت 13 ساله شده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.