به گزارش ایرنا معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرستان اردکان عصر روز چهارشنبه در این آیین با بیان اینکه وظیفه خود می دانم که برای کارگران و صنایع پشتوانه خوبی باشم و این موفقیت و افتخار آفرینی را تبریک بگویم گفت: با توجه به وضعیت و رشد اقتصادی و صنعتی شهرستان باید قدردان کارگران زحمت کش بود.
رقیه کرمانیان تصریح کرد: کارآفرینان و کارفرمایان نیز با توجه به وضعیت سخت اقتصادی باز در تلاشند و با طاقت فرسایی چرخه تولید را به حرکت در می آوردند و به دنبال اهداف خود و رضایت مردم هستند.
کرمانیان در ادامه از تمام سرمایه گذاران شهرستان درخواست کرد که به عنوان شهروند فعالیت های اقتصادی خود را در خود منطقه و محله خود انجام دهند تا روند مهاجرت ، فرار مغزها و جوانان خلاق کاهش یابد.
رئیس اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی نیز با بیان اینکه به موجب ماده 195 قانون کار جشنواره امتنان از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در راستای شناسایی وتجلیل و تشویق نیروی انسانی مبتکر ،متخصص و خلاق همه ساله برگزار می گردد افزود: این کار موجب ترویج خلاقیت ، ایده پردازی و کارآفرینی انجام می پذیرد.
اصغر دشت آبادی ادامه داد: در واقع توسعه فرهنگ آفرینشگری و نوگرایی در محیط کار سبب رشد اقتصادی و افزایش بهره وری می گردد.
وی اظهار داشت: گروه کار نمونه کارخانجات شیشه اردکان در بخش صنعت با ارائه طرح نظافت صنعتی حایز رتبه برتر استانی در سال 97 شده که این موفقیت را صمیمانه تبریک می گوییم.
با حضور جمعی از مسئولان شهرستان از کارگران عضو گروه کار نمونه در بخش صنعت (از گروه کارخانجات شیشه اردکان) که در سی امین جشنواره امتنان از کارگران گروه های کار و واحدهای نمونه حائز رتبندی برتر استانی شدند، تجلیل گردید.
آقایان حسن عبادزاده ، ابوالفضل اولیا و خانم سهیلا نژندعلی با ارائه طرح جامع نظافت صنعتی در جشنواره امتنان بعنوان گروه کار نمونه استانی انتخاب شدند.
جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کارنمونه در اجرای ماده 195 قانون کار و بمنظور تشویق نیروهای کارگر، مولد ،متخصص، مخترع و مبتکر برگزار می گردد.
کارخانجات شیشه اردکان که در سال 1390به بهره برداری رسیده هم اکنون یک هزار و 200 کارگر دارد .
مرکز شهرستان 98 هزار نفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.