اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا در ملاقات روز چهارشنبه نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و استاندار یزد با مدیران ارشد سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح شد که کل اعتبارات مربوط به سفر رئیس جمهور به استان یزد تا پایان سال پرداخت شود .
با توجه به نیازها و تنگناهای بودجه ای استان، پیرو هماهنگی محمدرضا تابش عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس؛ وی به همراه استاندار یزد و جمعی از مدیران استانی با دکتر پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه و دکتر حاجی محمدی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه دیدار کردند.
در این ملاقات ها با توجه به تصویب اصلاحیه بودجه و لایحه بودجه سال 98 کل کشور که در دستور کار مجلس قرار دارد، توافق به عمل آمد تا کل اعتبارات وعده داده شده توسط رئیس جمهوردر سفر به استان یزد تا آخر سال پرداخت شود.
همچنین نسبت به تقویت اعتبار راه های مواصلاتی مهم، پروژه های آب و برخی طرح ها و پروژه های مهم ملی و استانی توافق و مقرر شد با هماهنگی استاندار و نمایندگان استان و شورای برنامه ریزی، لیست پروژه های ضروری تمامی شهرستان های استان یزد که با تخصیص مبلغی محدود به بهره برداری می رسند، ارائه گردد.
در این دیدارها بر اجرایی شدن پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه که برای استان حائز اهمیت است و توسط نمایندگان در سامانه مجلس به ثبت رسیده نیز تاکید شد.
معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشورهم در این دیدار ضمن تشریح ویژگی های بودجه سال آینده، نسبت به تشکیل کارگروه هایی در استان که با برنامه ریزی بتوانند نسبت به اخذ تسهیلات اشتغال زایی از بانک های عامل و صندوق توسعه ملی، همچنین ظرفیت اجرای پروژه های مشارکتی (خصوصی - دولتی) به نحو مطلوب و مؤثری استفاده کنند، تاکید نمود.
تابش با تشکر از ملاقات های انجام شده و بذل محبت مدیران عالی رتبه سازمان برنامه و بودجه نسبت به تقویت اعتبارات استانی و پروژه های ملی مورد اجرا در استان یزد ابراز امیدواری کرد تا این امر بتواند گشایشی در اجرای هر چه سریعتر پروژه ها که مورد انتظار مردم است و رضایتمندی آنها را به دنبال دارد بوجود آورد و برخی تنگناهای فراروی مدیران و کارآفرینان و پیمانکاران را مرتفع سازد.
طالبی استاندار یزد نیز ضمن قدردانی از مسئولان سازمان برنامه و بودجه، ضمن تعهد جهت تشکیل کارگروه های مورد اشاره، اعلام کرد ظرفیت مدیریتی استان با مشارکت بخش خصوصی در خدمت تعالی و توسعه استان و جلب رضایتمندی مردم قرار خواهد گرفت.
مرکز شهرستان 98 هزار نفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.