فرماندار رشت با اشاره به وضعیت قرمز شیوع کرونا در این استان، تأکید کرد: استان گیلان و شهرستان رشت شرایط پذیرش مسافر را ندارد.

فرماندار شهرستان رشت با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در این شهرستان، از مسدودشدن تفرجگاه و مسیر ورودی سواحل رشت در تعطیلات پیش رو خبر داد.

به گزارش جماران، علی فتح اللهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی و تعطیلات پیش رو تاکید کرد: بخشداران در مناطق مختلف شهرستان رشت نسبت به تعطیلی تفرجگاه ها و مسدود نمودن مسیر سواحل در تعطیلات پیش رو نظارت جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان رشت در این روزها در وضعیت قرمز بیماری کرونا قرار دارد، اظهار داشت: استان گیلان و شهرستان رشت شرایط پذیرش مسافر را ندارد، درخواست ما از هموطنان این است که به این شهرستان سفر نکنند.

وی با قدردانی از کادر درمان خاطر نشان کرد: کادر درمان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از هفت ماه است که برای خدمات رسانی به بیماران کرونا پای کار هستند لذا باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا به صورت عملی قدردان آنها باشیم.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا خاطر نشان کرد: در رعایت پروتکل های بهداشتی نباید سهل انگاری شود همه باید مراقبت کرده و بی تفاوت نباشند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.