مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو تیم یکشنبه هفته آینده ۲۴ شهریورماه در هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.

میثم محبوب افزود: به طور حتم این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون داماش با پیروزی در این بازی روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد و تیم مس کرمان نیز با پیروزی در این دیدار، به تیم های صدر جدولی نزدیک می شود.

وی ادامه داد: به همین دلیل باید شاهد یک بازی زیبا از طرف هر دو تیم باشیم و به طور حتم داماش نیز به دلیل میزبانی با ترکیب هجومی رو در روی تیم مس کرمان قرار خواهد گرفت و مقابل این تیم فقط به پیروزی و کسب هر سه امتیاز فکر می کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه تیم داماش به دلیل  پیروزی پرگل در جام حذفی و همچنین برتری در بازی قبلی لیگ دسته اول، شرایط مناسبی دارد و با روحیه خوب رو در روی تیم مس کرمان قرار خواهد گرفت.

محبوب اضافه کرد: امیدواریم طرفداران داماش نیز همانند گذشته با حضور گسترده در ورزشگاه ، از تیم خود حمایت کنند تا داماشی ها با اتکا به حمایت آنان، برابر تیم مس کرمان پیروز شوند و سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کنند.

تا پایان هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان که با حضور ۱۸ تیم در حال برگزاری است، داماش با کسب هشت امتیاز در مکان ششم و مس کرمان با کسب چهار امتیاز در مکان دوازدهم حدول رده بندی قرار دارند.
 

۷۲۸۵/۲۰۰۷/

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.