به گزارش خبرنگار ایرنا، شهرداربندرانزلی روز سه شنبه در مراسم افتتاح پروژه های عمران شهری بندرانزلی اظهار کرد: این پروژه ها با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

حسن پورقربان افزود: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان از این اعتبارات از محل اعتبارات استانی بوده  و بقیه هزینه های انجام شده از محل اعتبارات و درآمدهای داخلی شهرداری انزلی بوده است.

وی برگزاری جشنواره های تابستانی و نوروزی و جشن های شبهای روشن با هزینه ۳۶۰ میلیون تومان را یکی از این پروژه ها برشمرد و تاکید کرد: احداث پارک های محله ای با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و محوطه سازی کشتارگاه سابق  و دیوار کشی و تکمیل و تجهیز آن با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین فاز اول بازسازی و توسعه فضای ساختمان اداری با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های انجام شده است.

شهردار انزلی همچنین اظهار کرد: نصب تجهیزات پارک و ست های ورزشی ، آسفالت معابر سطح شهر، لکه گیری و حفاری  و ترمیم معابر سطح شهر، پیاده رو سازی جنب مصلی، فاز دوم جدول گذاری و فرش موزاییک در نوار ساحلی و همچنین پالت کاری معابر با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های شهرداری انزلی در هفته دولت امسال بود.

به گفته پورقربان ، لایروبی شبکه هدایت آب های سطحی به طول ۱۰ کیلومتر با اعتبار  ۴۵۰ میلیون تومان ، لوله گذاری برای هدایت آب های سطحی  با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان ، بازسازی پل جزیره شهید بهشتی ، خرید ملزومات اداری، بازگشایی مسیر انتهای خیابان پاسداران، فاز اول محوطه سازی مصلی ، بازسازی و رنگ آمیزی المان میدان مالا، اصلا ح هندسی معابر و میادین، محوطه سازی و تجهیز طرح سالم سازی و بازسازی و تعمیر و تجهیز ماشین الات شهرداری با اعتبار چهار میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان نیز در این مدت انجام شده است.

شهردار انزلی همچنین با اشاره به تعریض و بازگشایی معابر و استانداردسازی جایگاه سی ان جی با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان اظهار کرد: آذین بندی سطح شهر در مناسبات مختلف و ساخت المان های مختلف با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان ، نصب تابلوی میادین و خیابان ها، ساماندهی طرح های ترافیکی و خط کشی معلابر و ساخت تابلوهای ترافیکی، بهسازی ایستگاه های اتوبوس، بازسازی ماشین های آتش نشانی، بهسازی و تعمیر اتوبوس های حمل و نقل نیز با هزینه یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

پورقربان با اشاره به کمک شهرداری به تیم های بزرگسال و بانوان ملوان بندرانزلی بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر تاکید کرد: احداث پناهگاه حیوانات، خرید تشک نجات و پمپ هیدرولیک و دستگاه ها تنفسی، پرداخت غرامت های حقوقی و پرونده های مختلف، رنگ آمیزی و مرمت جداول و تیرهای برق، خرید و نصب سطل های زباله در سطح شهر، بازسازی سرویس های بهداشتی نیز در مجموع با اعتبار دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

شهردار انزلی ادامه داد: در راستای حمایت از باشگاه شهرداری بندرانزلی  نیز تا کنون ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

مسئولان در خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم اهتمام داشته باشند

در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان بندرانزلی نیز اظهار کرد: حقوق مسئولان از بیت المال پرداخت می شود و براین اساس هرکدام از مسئولان وظیفه دارند با هدف ایجاد رضایتمندی در بین مردم خدمت کنند.

اسماعیل حیدری آزاد با بیان اینکه در طول سال در مناسبت های دهه فجر و هفته دولت پروژه های عمرانی افتتاح و به بهره برداری می رسد افزود: امسال هم با تلاش مجموع ادارات و دستگاه های اجرایی در شهرستان بندرانزلی موفق به افتتاح ۶۴ پروژه در بندرانزلی شدیم.

وی با تاکید بر لزوم انعکاس هرچه بهتر فعالیت ها و تلاش های انجام شده در پروژه های عمرانی شهرستان از سوی رسانه ها اضافه کرد: با وجود اینکه نقاط ضعف موجود در برخی از دستگاه های اجرایی پذیرفتنی است اما معتقدیم که اصحاب رسانه به عنوان چشم بینای جامعه در کنار انتقاد ها و گوشزد کردن نقاط ضعف دستگاه ها با رعایت اخلاق حرفه ای، نقاط مثبت و تلاش های انجام شده مجموعه خدوم دولت به مردم را نیز انعکاس داده و زحماتی که برای مردم کشیده می شود را نیز بیان کنند.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.

۷۴۷۱/۲۰۰۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.