آیت الله فلاحتی در خطبه های نمازجمعه رشت بیان کرد: این تقواست که مردم را برای لبیک به ندای امام(ره) به خیابان ها آورد.

به گزارش ایلنا از رشت، آیت الله رسول فلاحتی امروز در خطبه های نمازجمعه رشت با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار کرد: این تقوا است که به انسان قدرت می دهد تا برای رضای خدا گرسنگی و تشنگی را تحمل کند.

آیت الله فلاحتی، طرح معامله قرن را نشان دهنده اوج ذلت استکبار دانست و خاطرنشان کرد: تیر دشمنان با طرح مذکور به سنگ می خورد زیرا امروز ملت های اسلامی به ویژه مردم ایران مانند ملت های گذشته در خواب غفلت نیستند.

وی با تاکید براینکه فلسطین و آرمان فلسطین در حقیقت پاره تن امت اسلام است، اظهار کرد: فلسطین و روز قدس، روز حمایت از مبانی اسلام و فلسطین است.

وی به ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام(ره) اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این روز به عنوان رهبر امت اسلامی برگزیده شدند.

آیت الله فلاحتی به چرخش ۱۸۰ درجه ای رئیس جمهور آمریکا در مورد ایران اشاره کرد و یادآور شد: این بیچاره چقدر حماقت دارد که فکر می کند ملت ایران هنوز پیشرفته نکرده است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه عده ای ترسو در داخل هنوز فکر می کنند رشد ما در سایه رابطه با آمریکا است، خاطرنشان کرد: هر چه رشد داشتیم در سایه تحریم ها بوده اگر چه عده‌ای تحلیلگر زبون داخلی می گویند مشکلات اقتصادی ناشی از نبود رابطه با آمریکا بوده که این امر بسیار نازل و کم است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.