اخبار مرتبط

علیرضا یزدانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ، میزان محکومیت این زندانیان را در مجموع حدود 80 میلیارد تومان عنوان کرد.
وی با یادآوری اینکه سال گذشته 357 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان آزاد شده اند، اضافه کرد: این افراد 121 میلیارد تومان بدهی داشتند که 64 میلیارد و 500 میلیون تومان حدود 54 درصد بدهی گذشت رضایتمندان شاکیان بوده است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان ادامه داد: حدود 49 میلیارد و 300 میلیون تومان نیز از مابقی بدهکاری این زندانیان کمک بیمه، اعصار و خانواده ها و حدود هفت میلیارد تومان ستاد دیه و تسهیلات قرض الحسنه ، کمک های بلاعوض و خیران تامین شده است.
یزدانی تصریح کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان، جشن های گلریزان برای جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی این زندانیان برگزار می شود و نخستین جشن گلریزان امسال گیلان در لاهیجان برگزار و 86 میلیون تومان جمع اوری شد که از این میزان حدود 23 میلیون تومان به صورت نقدی ، 15 میلیون تومان به صورت چک و حدود 48 میلیون تومان به صورت وعده بوده است.
وی به برگزاری جشن های گلریزان دیگر در استان نیز اشاره و بیان کرد: جشن گلریزان در آستانه اشرفیه چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت، سیاهکل بیست و هشتم اردیبهشت و رشت یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
یزدانی ادامه داد: همچنین جشن گلریزان در انزلی دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه ، رودبار، لنگرود و رودسر چهارشنبه اول خرداد ماه و استارا، صومعه سرا و تالش چهارشنبه هشتم خرداد ماه برگزار می شود.
نفقه ، تصادفات ، چک های بی محل ، مهریه مهمترین جرائم غیر عمد محسوب می شوند.
7296/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.