اخبار مرتبط

امیررضا زندی فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی اقشار جامعه در سطوح مختلف سنی، تحصیلی و ... جامعه هدف این جشنواره بوده که در یکی از واحدهای صنعتی، تولیدی، صنفی، رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، رفتگران، نیروهای خدماتی شرکت ها، سازمان ها و ... مشغول کار باشند.
وی با بیان این که عکس ها بایستی خویش انداز و توسط گوشی همراه گرفته شده باشد، اظهار داشت: عکس هایی که با استفاده از مونوپاد، گرفته شده باشد هم به عنوان عکس سلفی پذیرفته می شود.
زندی فر خاطر نشان کرد: عکس ها باید در محل کار و یا دارای نشانه هایی از کار مانند لباس، ابزار کار و ... باشد، پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر لازمست تا جایی که خدشه ای به اصل عکس وارد نکند.
رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان اضافه کرد: عکس های منتخب برای استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.
وی تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره تا پایان خرداد ماه سال جاری فرصت دارند تا حداکثر سه قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، موبایل، نشانی پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس نوع و مدل گوشی را به آدرس پست الکترونیک photosclfi@tamin.ir ارسال کنند.
وی اضافه کرد: به عکس اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و دو میلیون تومان، عکس دوم لوح تقدیر، 5 / 1 میلیون تومان و به عکس سوم لوح تقدیر و یک میلیون تومان اهدا می شود و به 10 عکس برتر نیز 200 هزار تومان پرداخت خواهد شد.
سازمان تامین اجتماعی کشور با توجه به شعار سال رونق تولید و با هدف ارج گذاشتن به تلاش های نیوهای مولد و کارگران و نقش بی بدیل آنها در تعالی و شکوفایی اقتصاد کشور نسبت به برگزاری سومین مسابقه عکس سلفی با عنوان من و کارم و با شعار من کارم را دوست دارم، اقدام کرده است.
7286/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.