اخبار مرتبط

رئیس روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این بازدید در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی استاندار گیلان مبنی بر سفرهای شهرستانی مدیران کل و فرمانداران انجام گرفت.
مصطفی پاکزاد افزود: در این بازدید میرشمس مومنی زاده فرماندار رشت به همراه مدیرکل راهداری استان و معاونانش با حضور در بخش های شهرستان رشت شامل سنگر، کوچصفهان، لشت نشاء، خشکبیجار و خمام، مشکلات این بخش ها را در حوزه راه ها بررسی و دستورات لازم را برای رفع مشکلات ارائه دادند.
وی اظهار داشت: در این بازدید مشکلات راه های روستایی بخش های یاد شده شامل روکش آسفالت، نداشتن شانه خاکی و علائم راهنمایی و رانندگی مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع این مشکلات تاکید شد.
وی اضافه کرد: فرماندار شهرستان رشت در روستای تازه آباد بخش خشکبیجار از مسیرهای اصلی دسترسی به ساحل این بخش بازدید کرد و اهم مشکلات موجود این مسیر را از جمله نداشتن شانه خاکی و نداشتن علائم راهنمایی و رانندگی مورد بررسی قرار داد.
پاکزاد با بیان این که در این بازدید نقاط حادثه خیز در مسیر اصلی راه کوچصفهان به سنگر نیز مورد بررسی قرار گرفت، اضافه کرد: چند نقطه حادثه خیر محور اصلی روستای کردخیل بخش لشت نشاء مورد بازدید فرماندار قرار گرفت و دستورات لازم به منظور پیگیری برای رفع این نقاط داده شد.
شهرستان رشت با شش بخش ، 293 روستا و 18 دهستان، دارای 930 هزار نفر جمعیت است که 60درصد آنها شهری و 40 درصد روستایی هستند.
7286/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.