اخبار مرتبط

به گزارش خیرنگارایرنا ، محمد حمیدی روز دوشنبه در دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان کلاله افزود: مقام معظم رهبری در این بیانیه با امید به آینده و نقش جوانان برای برداشتن گام های اساسی دوم به سمت آرمان های انقلاب تاکید کرده اند.
وی اظهار داشت: در این خصوص مدیران دستگاه های اجرایی و آگاهان به عرصه های مختلف انقلاب وظیفه دارند گام دوم انقلاب را برای جوانان و آینده سازان کشور تبین نمایند.
سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب با برنامه ریزی های گسترده تلاش می کنند از توسعه انقلاب اسلامی جلوگیری نمایند و در این راستا با تحریم های گسترده، معیشت مردم ایران را نشانه گرفته اند.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای طرح هایی که در جهت مقابله با این برنامه های دشمنان به اجرا گذاشته شد، آنان به هیچ یک از پروژه های از پیش طراحی شده خود دست نیافتند.
فرماندار کلاله درادامه به برنامه های ویژه تعطیلات سال نو و عید نوروز اشاره کرد و گفت: برپایی جشن های نوروزگاه به منظور ایجاد فضای شادی و نشاط برای مردم منطقه و مسافران نوروزی همچنین معرفی طرفیت های هنری ، فرهنگی ، صنایع دستی و برپایی نمایشگاههای مختلف ازتوانمندی های بومی محلی شهرستان ها از یرنامه های شاخص 33 شهر و 27 بخش استان گستان می باشد.
حمیدی با بیان اینکه شهرستان کلاله با برپایی چهار نوروزگاه به استقبال جشن های سال نو می رود، افزود: با برنامه های گسترده و متنوعی که دستگاه های اجرایی و کمیته های دوازده گانه ستاد خدمات سفر تدارک دیده اند، انتظار می رود کلاله رتبه برتر برگزاری جشن های نوروزگاه را به خو د اختصاص دهد.
درادامه این جلسه معاون توسعه و منابع اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان نیز اظهارداشت: به منظور ترویج کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ مطالعه در بین کودکان و نوجوانان تعداد 464 باشگاه کتابخوانی در استان گلستان به ثبت رسیده است.
نصرالله کشیری از راهیابی پنج باشگاه کتابخوانی از سه شهرستان استان گلستان به مرحله نهایی جام باشگاه‌های کتابخوانی سال97 کشور خبر داد و گفت: پنج باشگاه کتابخوانی شامل «ثنا» از بندرگز و باشگاه‌های «با هم بخوانیم»، «آسیاب بچرخ» و «شلاله» از گنبدکاووس و باشگاه کتابخوانی کوچه رندان از گروه پسران و اختر از گروه دختران از شهرستان کلاله به مرحله نهایی کشور راه یافتند.
معاون توسعه ومنابع اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان همچنین گفت: شهرستان کلاله با 190 باشگاه، بیشترین باشگاه کتابخوانی را در بین شهرستان های استان گلستان دارد و سال گذشته به همراه 20شهرستان برتر، عنوان پایتخت کتابخوانی کشور را کسب کرد.
درادامه آخرین جلسه شورای اداری کلاله در سال 97، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری پیرامون هفته منابع طبیعی، معاون فرمانده نیروی انتظامی درباره جلوگیری از حوادث و حسارات چهارشنبه آخر سال و رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری پیرامون برنامه های ستاد خدمات سفرهای نوروزی در شهرستان کلاله گزارش های خود را ارائه کردند.
شهرستان کلاله با بیش از 130 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
/1860/7478
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.