فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از آغاز ساخت 516 واحد مسکونی ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به مناسبت آزادی خرمشهر خبر داد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی و ساخت ۵۱۶ واحد مسکونی ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز دوشنبه و به مناسبت آزادسازی خرمشهر در این استان آغاز شد. 

به گزارش جماران، سردار حمید خرمدل روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قرار است که ۵۰ هزار واحد مسکونی در کشور برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شود که سهم کهگیلویه و بویراحمد از این ۵۰ هزار واحد مسکن مددجویی در کشور ۵۱۶ واحد است. 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: واحدهای مسکن مددجویی این استان تا پایان امسال ساخته و تحویل مددجویان داده می شود. 

سردار خرمدل عنوان کرد: این ۵۱۶ واحد مسکن مددجویی کهگیلویه و بویراحمد با همکاری سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ساخته می شود. 

وی ابراز داشت: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این واحدهای مسکن مددجویی در کهگیلویه و بویراحمد ۹۸۰ میلیارد ریال است. 

سردار خرمدل گفت: ۵۰ درصد این مبلغ در قالب تسهیلات کم بهره و مابقی نیز به صورت کمک بلاعوض به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می شود. 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.