دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان گفت: پدرهای داماد و عروس در شهر لردگان که با بی‌توجهی نسبت به مصوبات ستاد کرونا قصد برگزاری جشن عروسی داشتند بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان گفت: پدرهای داماد و عروس در شهر لردگان که با بی‌توجهی نسبت به مصوبات ستاد کرونا قصد برگزاری جشن عروسی با تعداد نفرات زیاد را داشتند بازداشت و به زندان معرفی شدند.

به گزارش جماران، سعید جریده اصل روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا برگزاری مراسم عروسی با تعداد نفرات بالا ممنوع و غیرقانونی است.

وی ادامه داد: با وجود این موضوع در شهر لردگان ۲ خانواده در حال تدارک یک جشن عروسی بودند و افراد زیادی را برای حضور در عروسی دعوت کرده بودند که چندین بار از سوی مسئولان بهداشت به این خانواده‌ها تذکر داده شد اما به این تذکرات اعتنایی نشد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان افزود: پس از اعلام موضوع از سوی مسئولان شبکه بهداشت و ماموران انتظامی به دادستانی، با توجه به دعوت گسترده این ۲ خانواده از افراد برای جشن عروسی و وضعیت قرمز بیماری کرونا در سطح شهرستان لردگان، دستور داده شد که از برگزاری جشن عروسی جلوگیری شود و مکان  تالار برگزارکننده جشن عروسی نیز پلمب شود که به دلیل  همکاری نکردن پدران عروس و داماد دستور بازداشت آنها از سوی دادستان صادر و توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

جریده اصل ادامه داد: پدران عروس و داماد پس از دستگیری به اتهام اقدام تهدیدآمیز علیه بهداشت عمومی به زندان معرفی شدند و مسئول تالار عروسی نیز به علت رعایت نکردن مصوبات ستاد کرونا و اجازه برگزاری جشن عروسی بازداشت شد.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دستگاه قضایی در شهرستان لردگان با افرادی که سلامت عمومی جامعه را به مخاطره می‌اندازند هیچ گونه مماشاتی نمی‌شود و با متخلفان برخورد قاطع قانونی انجام می‌گیرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.