به گزارش ایرنا،مهدی عسکری روز چهارشنبه دربازدید اعضای شورای اسلامی شهر باشت از اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مجتمع ورزشی در شهر باشت اختصاص یافته و نیازمند تعامل شورا و شهرداری این شهربرای اجرای این طرح مهم است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۶ هیات ورزشی در این شهرستان تصریح کرد:ایجاد یک فضای سرپوشیده برای فعالیت این ورزشکاران ضروری است. 

وی گفت: چهار هیات ورزشی باشت در حال اخذ مراحل قانونی برای فعالیت هستند. 

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت با بیان اینکه شهرستان باشت ۲۱ ملی پوش را به جامعه ورزش معرفی کرده است افزود: این خطه استعدادهای فراوانی دارد که نیازمند توجه بیشتر است.

عسکری گفت: هم اکنون ۲ باشگاه ورزشی در این شهرستان فعالیت دارد و پنج باشگاه ورزشی دیگر در حال اخذ مجوز برای شروع فعالیت است.

وی ابراز داشت:در زمان حاضر یکهزار و ۱۲۰ ورزشکار در باشت فعالیت می کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت کسب ۷۵ مقام ورزشی،شرکت در ۴۸۰ مسابقه ورزشی بخشی از فعالیت های ورزشکاران این شهرستان است.

رئیس شورای شهر باشت با اشاره به اهمیت ورزش های قهرمانی و همگانی برای سلامت جسم و روان مردم و داشتن شهری با نشاط گفت: شهرداری و شورای این شهر برای حمایت از ورزشکاران آمادگی دارد.

نادر گرامی افزود: واگذاری زمین برای اجرای طرح های ورزشی در بهترین نقاط شهر از مهمترین حمایت های این مجموعه برای توسعه ورزش در باشت بوده و تا جایی که قانون اجازه دهد ادامه خواهد یافت.

وی حمایت از ورزشکاران و مدال آوران در رشته های مختلف از دیگر حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر باشت از ورزشکاران  بوده است.

گرامی بر تعامل بیشتر مسئولان اداره ورزش و جوانان این شهرستان با شهرداری و شورای شهر برای اعتلای ورزش باشت تاکید کرد.

شهرستان باشت با حدود ۲۲ هزار نفر جمعیت در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.