معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: باید قاعده بازی‌ها را پذیرفت و تغییر نیز قانون روزگار است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " احد جمالی " در نشستی با اعضای تشکلهای مردم نهاد در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آنانی که در برابر تغییر مقاومت می‌کنند تاوان سختی خواهند داد.

وی با بیان اینکه راجع به دولت نباید جزیره‌ای فکر کرد، یادآورشد: دولت، دولتِ جمهوری اسلامی ایران بوده و تا حُکم از رهبری معظم انقلاب نگیرد دولت نخواهد بود پس دولت متعلق به نظام جمهوری اسلامی ما است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: نارسایی های فراوانی در جامعه وجود دارد اما هوشیاری مردم ما در برابر این نارسایی‌ها ستودنی و تحسین برانگیز است.

جمالی با تاکید براینکه تشکل‌های مردم نهاد نباید سیاسی بوده و باید مردمی باشند، خاطرنشان کرد: جنس این تشکل‌ها باید از جنس انقلاب اسلامی باشد.

وی گفت: هرجا بوی تبعیض و بی عدالتی شنیده شود بطورحتم ناراحتی پیش می آید و طوری باید رفتارها و عملکردها صورت گیرد که شاهد تبعیض ها و بی عدالتی ها نباشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تشکل های مردم نهاد را سوپاپ جامعه عنوان و یادآورشد: تشکل های مردم نهاد فرزندان بزرگ خانواده‌اند و باید همیشه مطالبه گر باشند.

جمالی افزود: شرایط کنونی جامعه ما مانند شرایط جامعه 40 و 50 ساله گذشته نیست و نسبت مطالبه‌گری از مسوولان با آن دوران قابل مقایسه نیست و مردم امروز مطالبه گر واقعی از مسوولان هستند.

وی تاکید کرد که فضای مجازی اگرچه در برخی اوقات تهدیدهایی را بدنبال دارد اما می‌توان بخوبی از این فضا بهره برداری اصولی و منطقی کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.