اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسین شهرابی فراهانی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید بازرسی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: تذکر دادن بهترین نوع پیشگیری از بروز خطا و فساد اداری است زیرا علاوه بر نداشتن هیچگونه هزینه سبب حفظ آبروی مدیران اجرایی نیز می شود.
وی افزود: بازرسان به هیچ وجه دنبال دخالت در امور مدیران اجرایی نیستند زیرا در این صورت روحیه کار، تلاش و خدمت مسئولان متزلزل می شود.
سرپرست معاونت حقوقی و نظارت همگانی سازمان بازرسی کشور بیان کرد: بازرسان تا حد امکان اقدام به ارشاد و راهنمایی مدیران اجرایی کرده و مسئولان نیز باید در کنار عمل به وظایف خود قانون را به نحو احسن رعایت کنند.
فراهانی عنوان کرد: 2 وظیفه عمده بازرسان شامل حُسن انجام امور اداری و جلوگیری از بروز خطا و فساد در دستگاه های اجرایی است.
وی ابراز داشت: تعامل و همکاری مسئولان دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اداره کل بازرسی و دیگر دستگاه های اجرایی این استان مطلوب و رضایت بخش است.
فراهانی گفت: این امر مهم منجر به انجام هر چه بهتر امور اداری و جلوگیری از بروز خطا و فساد در دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد می شود.
در این آیین غلامحسین کرمی به عنوان مدیرکل بازرسی کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات سید مهدی تقوی تجلیل شد.
7535/6110
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.