سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان یکشنبه(25 خرداد) اعلام کرد: از بین مواد ارسالی به آزمایشگاه نتیجه تست 20 نفر مثبت شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه تست کرونا 20 نفر دیگر در استان کرمان مثبت اعلام شده است، گفت: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان در حال حاضر را ۹۲ نفر ذکر کرد.

به گزارش جماران، مهدی شفیعی بعدازظهر یکشنبه در نشست خبری در خصوص آخرین آمار از وضعیت بیماری کووید ۱۹ در استان کرمان اظهار کرد: از بین مواد ارسالی به آزمایشگاه نتیجه تست ۲۰ نفر مثبت شد.

وی گفت: از بین موارد جدید شش مورد مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو مورد مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۹ مورد مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دو مورد مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک مورد هم مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

شفیعی تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان را ۹۲ نفر ذکر کرد و گفت: از ابتدای اپیدمی تاکنون ۹۸۷ نفر با نتیجه مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند.

وی با اشاره به اینکه موردی از فوتی بیماران مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمان نداشتیم، بیان کرد: در مجموع ۹۹ نفر در استان کرمان بر اثر کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.