به گزارش ایرنا ،  کریمی‌قدوسی شامگاه شنبه در همایش مقاومت و ایثار رمز پیروزی در کرمان ضمن اشاره به توطئه ها و آشوب های خیابانی در جریان گران شدن بنزین افزود: با بیانات حضرت آقا در درس خارج فقه نیز توطئه بدخواهان نظام در نطفه خفه شد.

وی ضمن تبریک هفته بسیج  از این نهاد بعنوان پایگاهی نام برد که در دوران انقلاب اسلامی حماسه های  زیادی را آفرید و مانند خورشیدی در تاریخ انقلاب اسلامی درخشیده است .

کریم قدوسی  با اشاره  اینکه امام(ره) در زیباترین قطعه ادبی، حماسی و عرفانی عمر بابرکتش پیام تشکیل بسیج را صادر کرد ، اظهار داشت : ولی امر مسلمین عظمت امام(ره) را اینگونه تفسیر فرمود که تربیت جوانان انقلابی و بسیجی فتح‌الفتوح امام(ره) بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت :امام(ره) با بسیج عظمت اسلام را به جهان نشان داد و  ملت در رکاب آن حضرت کمر مقاومت و مبارزه را بست و تا آخر حساب کار را کردیم.

وی با بیان اینکه امام(ره) فرمود با اطمینان می‌گویم اسلام موانع داخل و خارج را یکی یکی پشت سر خواهد گذاشت، اضافه کرد : امام(ره) فرمود تا مبارزه هست ما هستیم و راهبرد را به ما نشان داده است.

کریمی‌قدوسی با بیان  اینکه باید با مشکلات ساخت تا درست شود و امروز مقام معظم رهبری هدف را تعیین و سختی کار مبارزه را هم تبیین کرده  تاکید کرد : مقابله با نفوذ جهاد اکبر است.

وی با بیان اینکه آنها می‌خواهند تسلیم نظام سلطه شویم و از سلطه و از کفار  اطاعت کنیم گفت: نفوذ یک تهدید بسیار خطرناک است و بیش از آنکه فکر می‌کنیم قدرت دارد.

قدوسی کریمیگفت : این قدرت نفوذ بود که مالک اشتر را از یک قدمی فتح به عقب برگرداند و اثر اشعث بن قیص عامل اصلی نفوذ بود که پیروزی جنگ صفین را به بزرگترین شکست جبهه حق تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه از هنرهای جریان نفوذ است که بدون هزینه از نمادهای جریان حق برای ضربه زدن به جریان حق استفاده می‌کند گفت: نفوذیان معتقدند کشوری مانند ایران انقلابی انجام داده، مظاهر قدرت و اقتداری دارد و تا این مظاهر وجود دارد نمی‌توان بر این نظام پیروز شد و باید این مظاهر اقتدار حذف شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد با نفوذ افکار عمومی را مهندسی کرده و مظاهر اقتدار کشور را حذف کند بیان کرد: اولین گام که در شعارهای انتخاباتی بروز پیدا کرد مساله تحریم‌ها بود .

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.