حجت الاسلام اصغر انصاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: خداوند در کنار تکالیف و وظایف بشری تفریحاتی را نیز قرار داده است که تفریحات سالم موجب موفق عمل کردن در تکالیف روزمره نیز می شود.

وی دیدگاه ها در مورد اصل موسیقی را متفاوت دانست و تأکید کرد: موسیقی باید از دقت لازم برخوردار باشد و مرزها را رعایت کند.

حجت الاسلام انصاری ابراز امیدواری کرد: مسئولان شهرستان شهربابک در زمینه ایجاد تفریحات سالم به مردم خدمات خوبی ارائه دهند.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک نیز گفت: دوازدهمین جشنواره موسیقی محلی از روز پنجشنبه در استان کرمان آغاز شد و در شهرهای مختلف نیز برگزار می شود.

محمد نبی زاده با بیان اینکه شهربابک شب گذشته میزبان موسیقی پنج استان کرمان، کردستان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی بود، اظهار داشت: عوامل برگزاری این جشنواره در شهربابک برای برپایی این مراسم تلاش های شبانه روزی داشته اند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک گفت: ما میزبان پنج گروه موسیقی و در مجموع ۳۰ هنرمند بودیم.

نبی زاده شناساندن موسیقی برخی استان های کشور به مردم شهربابک را از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد و بیان داشت: برپایی چنین جشنواره هایی در شهربابک جز تفریحات سالم است و شور و نشاط و شادی جامعه را در پی دارد.
 
وی با اشاره به اینکه این جشنواره با استقبال پرشور مردم شهربابک همراه بود، یادآور شد: اکثر ادارات شهربابک از جمله شهرداری، فرمانداری، مجتمع مس شهربابک و جمع کثیری از هنرمندان شهرستان بویژه علاقه‌مندان به موسیقی در برپایی جشنواره موسیقی نواحی ایران در شهربابک نقش داشتند.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.