احمد انارکی محمدی شبانگاه پنجشنبه در آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان در سالن تختی رفسنجان افزود: در شهرستان های رفسنجان و انار بیش از ۳۰ زمین چمن مصنوعی از ۲ سال و نیم قبل در حال احداث است.

وی ضمن قدردانی از شهردار، شورای اسلامی شهر و مدیریت اداره ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی به دلیل اجرای دومین المپیاد ورزشی محلات در رفسنجان بیان کرد: این المپیاد کاری ارزشمند است که در این شهرستان رقم خورده و می تواند استعدادهای خوب فرزندان این آب و خاک را به راحتی شناسایی و تعدادی از این افراد را در رده قهرمانی تربیت کند.

انارکی محمدی با بیان اینکه عقل سالم در بدن سالم است تصریح کرد: رفسنجان منصور پورمیرازایی قهرمان کشوری و نایب قهرمان جهان را در رشته وزنه برداری دارد که باعث افتخار این شهرستان است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم بتوانیم با خدمت خوب در جای جای این شهرستان ورزش محلات را ایجاد کنیم و این مستلزم ایجاد زیرساخت های مورد نیاز است که شهردار رفسنجان طی ۲ سال اخیر پارک های محله ای را در سرتا سر این شهر احداث کرده است.

کشف استعدادهای ورزشی هدف مهم برگزاری المپیاد ورزشی محلات است

شهردار رفسنجان نیز گفت: المپیاد ورزشی محلات برای دومین بار در رفسنجان در حال برگزاری است گفت: غیر از بحث ورزشی در این المپیاد، مشق همکاری و همدلی بین مردم و دستگاه های اجرایی مطرح است.

محمدرضا عظیمی زاده بیان کرد: هدف ما از برگزاری المپیاد ورزشی محلات رفسنجان این است که تمرین کنیم چگونه مسابقات با نظم برگزار و بین دستگاه های مربوطه همراهی و همدلی ایجاد شود.

دبیر دومین المپیاد ورزشی شهر رفسنجان نیز گفت: سال گذشته ۷۰۰ شرکت کننده در اولین المپیاد ورزشی محلات این شهر شرکت داشتند و امسال در هشت رشته، ۲۱ محله و ۸۰۷ ورزشکار شرکت کردند که به رقابت خواهند پرداخت.

علیرضا رفیعی با اشاره به اینکه ۸۰ نفر این مسابقات را داوری خواهند کرد خاطرنشان کرد:  مشعل دومین المپیاد ورزشی رفسنجان توسط منصور پورمیرزایی نایب قهرمان وزنه برداری معلولین در این شهر روشن شد.

رفیعی خاطرنشان کرد: روزهای یکم تا بیستم مهرماه را برای ثبت نام علاقمندان به این ورزش ها اعلام شده بود و همچنین این المپیاد از امروز ۱۶ آبان آغاز به کار کرده و ۲۱ آذر ماه نیز اختتامیه مسابقات است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.