به گزارش ایرنا، سرگرد وحید عضدی روز دوشنبه در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی افزود: در مجموع ۳۹ نویسنده به دبیرخانه این همایش مقاله ارسال کرده اند که ۱۶ نفر از این تعداد در مقطع دکترا، ۱۳ نفر کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر کارشناسی بوده اند.

وی اظهار داشت: تعداد مقالات ارائه شده به همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی در بخش درون سازمانی ۱۸ مورد و در بخش برون سازمانی هفت مورد بوده که بیانگر تخصصی شدن نیروی پلیس است.

دبیر تخصصی همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی تصریح کرد: هدف این همایش در انتخاب و پذیرش مقالات بیشتر بعد کیفی بوده است.

وی پلیس فعلی را دانش بنیان عنوان کرد و گفت: برخی با بُعد علمی پلیس ناآشنا هستند در حالی که پلیس اکنون در حوزه های مختلف تخصصی صاحب نظر است و امروز ناجا در سطح علمی مطلوبی قرار دارد.

سرگرد عضدی ابراز امیدواری کرد: ان شاالله پلیس ایران بزودی به عنوان پلیس برتر خاورمیانه معرفی شود، هر چند اکنون نیز جز پلیس های برتر دنیا است.

وی افزود: بر اساس روز شمار هفته ناجا با شعار پلیس، دانش بنیانی، حرفه ای گرایی و روزآمدی امروز شاهد ۲ رویداد همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی و دومین نمایشگاه دستاوردهای ناجا هستیم.

دبیر همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی تصریح کرد: نخستین اندیشکده نظم و امنیت کشور در استان کرمان از سال ۹۵ با پنج هیات اندیشه ورز میزبان ۵۵ نفر از اساتید دانشگاه ها است.

وی افزود: مقاله هایی با عناوین ابعاد و مولفه های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری رهبری با تاکید بر اقتصا د مقاومتی، تبیین جایگاه ناجا در پیش بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی - ایرانی با تاکید بر دیدگاه های رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در راستای افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و شاخص های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری رهبری در این همایش ارائه می شود.

امروز دوشنبه ۱۵ مهر پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی با عنوان پلیس، دانش بنیانی، حرفه ای گرایی و روزآمدی نامگذاری شده است.

۳۰۲۹

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.