معاون امور مجلس،حقوقی و استان‌های وزارت تعاون،کار و‌ رفاه اجتماعی در دیدار با انجمن های کارگری کرمان با بیان اینکه باید از تجربیات داخلی وخارجی برای آسیب شناسی قانون کار استفاده کنیم، گفت: باید به دنبال قانونی باشیم که تعریف کامل و بی نقصی از کارفرما،کارگر،کار و... داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، وی که در جلسه کانون بازنشستگان فولاد استان کرمان صحبت می کرد، افزود: حتما به دنبال اصلاح قانون کار هستیم اما تاکنون متاسفانه اصلاحی صورت نگرفته است. اگر مطالبه‌گری شما نباشد،پیشرفت نیست و حتما ما باید گزارش دهیم و من دست مطالبه گران را می بوسم.

رومیانی عنوان کرد: در بحث پلی کلینیک کرمان هم دستور وزیر اخذ شده است و همه ما دغدغه شما را داریم و مطمئن باشید تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

وی افزود: مشکلات شما عزیزان باید شنیده شود و ۲۴ ساعته در حل آن کوشش شود. من دست بوس شما هستم و شما بسیار برای ما عزیزید  شخص وزیر هم بسیار دغدغه شما را دارند.

جلسه کانون بازنشستگان فولاد استان کرمان باحضور معاون امور مجلس وزارت تعاون،نماینده مردم کرمان،معاونان استاندار کرمان،مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و سایر مسئولان صبح امروز -چهارشنبه 5 تیرماه - در کرمان برگزار شد.

 

 

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.