به گزارش ایرنا، مهدی حسینی نژاد روز چهارشنبه در نهمین نشست ستاد تنظیم استان کرمان افزود: در این زمینه اولویت خرید پارچه تحت شرایط مساوی با کارخانه پشم سازی آسیا است.
وی اظهار داشت: برای رونق تولید باید از واحدهای تولیدی استان کرمان حمایت کرد و ضمن این حمایت ها، باید محصول تولیدی به قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: آمادگی داریم تولیدی های صنعتی و صنفی را برای خریداری پارچه از واحدهای تولیدی کارخانه پشم سازی آسیا (با قیمت و جنس مناسب) هدایت کنیم کنند.
وی اضافه کرد: در تامین شکر مصرفی استان کرمان دچار چالش هستیم و باید در این زمینه فرآیند توزیع به نحوی عملیاتی شود که به نیازمندان واقعی برسد و نمایشگاه در این زمینه تمدید شده و کالا را مستقیم به مصرف کننده می رساند.
حسینی نژاد تصریح کرد: شکر یارانه ای در اماکن مخصوص و در چهار نقطه شهر کرمان نمایشگاه هایی برپا شود که شکر به صورت یارانه ای توزیع شود و نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی تمدید شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ادامه داد: تعاونی ها و فروشگاه های بزرگ نیز سهمیه شکر خانوار را توزیع کنند که در ادامه نمایشگاه ها، شکر مصرفی به دست نیازمندان واقعی برسد.
همچنین در این نشست پیرامون ساماندهی لباس فرم مدارس، قرارداد تصفیه شکر سیرجان، بازدید واحدهای صنفی نانوایی و نحوه توزیع شکر تصمیم گیری شد.
7420/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.