اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در جمع مردم روستای چاه نوروز از توابع بخش مرکزی قلعه گنج اظهار داشت: ما از مردم و اهالی خوب روستای چاه نوروز تشکر می کنیم که از طرح های اقتصادی و توان افزایی بنیاد مستضعفان استقبال کردند و به میدان آمدند.
وی ادامه داد: پول مساله نیست، بلکه این روحیه است که قبل از هر چیزی نیاز خواهد بود و دیدیم مردم قلعه گنج همراه با جوانان خوب خود، با یک روحیه خوب به میدان آبادانی دیارشان آمدند.
رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: صندوق توانمند سازی روستای چاه نوروز قلعه گنج بیش از سه سال است که با حضور 10 گروه راه اندازی شده و تاکنون از محل آورده های مردم، 53 میلیون تومان پس انداز داشته است.
سعیدی کیا اضافه کرد: این صندوق روستایی با کمک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی 174 فقره تسهیلات خوداشتغالی به ارزش 214 میلیون تومان پرداخت کرده است.
در سفر رئیس بنیاد مستضعفان به قلعه گنج، یک واحد خانه بهداشت با زیربنای 100 متر مربع و اعتبار 85 میلیون تومان در راستای تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد مستضعفان برای تجهیز 18 خانه بهداشت در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی به بهره برداری رسید.
با احداث این خانه بهداشت ۸۵۸ نفر از اهالی روستاهای نورآباد و احمدآباد تحت پوشش خدمات خانه های بهداشت قرار می گیرند.
همچنین سد سنگ و سیمانی و آبخیزداری روستای دستجرد قلعه گنج نیز با حجم آب‌گیری ۴۰ هزار متر مکعب و اعتبار 375 میلیون تومان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، فرماندار و امام جمعه قلعه گنج به بهره‌برداری رسید.
مرکز شهرستان قلعه گنج در 430 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
9875/7429/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.