اخبار مرتبط

به روز گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک با فرماندار کرمان، بخشدار چترود، مدیرکل راه و شهرسازی استان و شهردار و اعضای شورای چترود پیرامون بررسی مسائل شهری بر ترسیع در بهره برداری از جاده دسترسی جدید به شهر چترود، تاکید کرد.
وی اظهار داشت: همچنین در این نشست مقرر شد دور برگردان محور کرمان - چترود در کیلومتر 35 در جاده جدید به طول سه کیلومتر باز و مسیر کنونی هم از طریق هماهنگی با پیمانکار عملیاتی شود.
وی ادامه داد: اقدامات نهایی این پروژه تا پایان سال انجام می شود و خرداد ماه سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی همچنین در زمینه تعیین تکلیف واحدهای تجاری در چترود که با بازگشایی مسیر جدید دسترسی به این شهر امکان دارد با مراجعات کمتری مواجه شود اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی احتمالی که در زمینه اقتصاد واحدهای تجاری چترود ایجاد خواهد شد، باید تصمیمات لازم و صحیح گرفته شود.
وی ادامه داد: لازم است تا مجتمع تجاری تفریحی در چترود ایجاد شود که علاوه بر رونق اقتصادی برای این شهر، مردم کرمان هم از آن استفاده کنند.
بر این اساس و پس از موافقت فرمانداری و اداره کل راه و شهرسازی، مقرر شد تا این موضوع در قالب طرح توجیه فنی و اقتصادی از طریق نماینده شهرداری چترود و فرماندار کرمان و راه شهرسازی مطالعه شود که منافع مردم و کسبه بازار را داشته باشد.
گزارش نهایی این تصمیم نیز در جلساتی بعدی مورد طرح قرار می‌گیرد و مراحل بعدی آن شامل مراحل واگذاری زمین، اجرای پروژه و تامین مالی آن توسط دکتر پورابراهیمی مورد پیگیری قرار می‌ گیرد.
3029
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.