اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی حسینی محمدآبادی روز چهارشنبه در همایش تخصصی امور فنی بیمه شدگان با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) افزود: سازمان تامین اجتماعی در استان کرمان دارای 26 شعبه اصلی، 16 شعبه اقماری و 12 کارگزاری است که خدمات این سازمان را به مردم ارائه می دهند.
به گفته حسینی محمد آبادی هم اکنون 310هزار نفر در قالب 46هزار کارگاه توایدی استان کرمان از خدمات بیمه بهره مند هستند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان از وصول 16 درصدی مطالبات تامین اجتماعی استان کرمان خبرداد و افزود: استان کرمان در این زمینه رتبه اول را به خود اختصاص داده که این مهم حاصل تلاش همکاران در حوزه های مختلف است .
حسینی محمدآبادی با تاکید بر توسعه خدمات سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: توسعه خدمات به لحاظ کمی و کیفی در جای جای میهن اسلامی بروز پیدا است.
وی افزود: در استان کرمان 150 هزار نفر بیمه شده خاص وجود دارد که بیش از 120 هزار نفر از آن ها فهرست های خود را به صورت غیرحضوری دریافت می کنند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از خدمات برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی با صرف کمترین وقت و هزینه انجام می شود تصریح کرد: بیمه شدگان با اطلاع رسانی های انجام به قوانین و مقررات سازمان تامین اجتماعی واقف هستند.
وی با بیان اینکه تامین اجتماعی استان کرمان در جنوب این استان با توجه به معین های اقتصادی شعبه اقماری دارد گفت: معین اقتصادی منوجان بیمه 400 نفر از بانوان این منطقه را تا زمانی که به ایجاد اشتغال پایدار برسند پرداخت می کند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان یادآورشد: همه اقدامات، قوانین و مقررات توسط نیروی انسانی انجام می شود که باید دانش کاری آن ها به روز شود که در این راستا گام های زیادی برداشته شده است و ماهیانه آزمون هایی برای افزایش دانش کار سازمانی انجام می شود.
همایش تخصصی امور فنی بیمه شدگان امروز (چهارشنبه) با حضور کارشناسان امور بیمه شدگان سراسر کشور، مدیر کل امور فنی بیمه شدگان کشور و مشاوران معاونت بیمه ای، رئیس گروه امور بیمه ای کمیسیون های پزشکی، رئیس گروه نظارت فنی و احتساب سوابق در محل هتل پارس کرمان برگزار شد.
9895/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.