اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسین ویسمرادی روز پنجشنبه در اولین نشست مجمع سلامت روانسر افزود: سلامت فکر ، جسم و روح و روان همیشه مورد تاکید ادیان و کتب آسمانی بوده و نشاط و شادابی جامعه نیز در گرو سلامت جامعه است.
وی با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی حوزه سلامت، اجتماعی شدن سلامت است، تصریح کرد: مشارکت همه نهادهای جامعه و حتی آحاد مردم، در حفظ و توسعه سلامت امری اجتناب ناپذیر است.
فرماندار روانسر بیان داشت: طلاق ، بزهکاری ، اعتیاد و ... سلامت اجتماعی را تهدید می کند و ضرورت دارد همه سازمان ها و نهادها ، خیران و سمن ها هماهنگی همدلی بیشتری داشته باشند.
ویسمرادی افزود: بستر همه فعالیت ها مشارکت آگاهانه است و بکارگیری ظرفیت ها و پتانسیل ها در حوزه سلامت بسیار مهم و ضروری است.
وی با بیان اینکه سلامت مقوله گسترده ای است که حفظ و ارتقای آن تنها وظیفه برخی نهادها نیست ، ادامه داد: مشارکت فعال و همه جانبه دستگاههای دولتی، خیران و سمن ها موجب افزایش خدمات بهداشتی و درمانی ، دستیابی به سطوح بالای سلامت و کاهش هزینه های درمان می شود.
فرماندار روانسر اضافه کرد: حوزه های آموزشی به ویژه دانشگاه ها و آموزش و پرورش نقش اساسی را در سلامت دارند و در بخشی دیگر نیازمند انجام فعالیت ها و اقدام های فرهنگی از سوی سمن ها و نهادهای اجتماعی هستیم.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
3033/7455
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.