«محمد ابراهیم الهی تبار» روز شنبه در همایش بسیجیان حوزه کارمندی امام موسی کاظم (ع) که با حضور فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، فرماندهی حوزه کارمندی امام موسی کاظم (ع) و بازرس ویژه استاندار در سرسرای تدبیر استانداری برگزار شد، افزود: بسیجیان با رشادت ها، شهامت ها، شجاعت ها و همه خوبی های خود باعث عزت و استقلال ایران اسلامی شده اند و با وجود نهاد بسیج، دشمن در طراحی توطئه ها علیه انقلاب اسلامی ناکام مانده است.

وی با بیان اینکه طبق فرمایش امام خمینی(ره) بسیج شجره طیبه است، اظهار داشت: سال ۱۳۵۸ که انقلاب اسلامی تازه شکل گرفته بود و هنوز جنگ تحمیلی علیه ایران شروع نشده بود، رهبر کبیر انقلاب اسلامی با دوراندیشی، بصیرت و جهان بینی خود فرمان تشکیل این نهاد انقلابی را صادر کردند که این نهاد در همان مقطع تاریخی شکل گرفت.

معاون استاندار با بیان اینکه امام خمینی (ره) زیباترین کلمات را در خصوص بسیج با مصداق ایثارگری، اخلاص، فداکاری، عشق به ذات حضرت حق، شجره طیبه، مدرسه عشق، شهادت طلبی، شهامت و... بکار بردند، گفت: تمام این ویژگی ها در بسیج نهفته است و با وجود بسیج بود که کشور در مقابل تجاوز عراق که از سوی ۲۰ کشور جهان حمایت می شد، به پیروزی رسید.

الهی تبار با بیان اینکه استکبار بارها شیوه های مختلفی را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بکارگرفته اند، گفت: دشمن از شیوه های نظامی به محدویت ها و تحریم های شدید به منظور کاهش تاب آوری اجتماعی و اقتصادی مردم روی آورده اما امروز ایران اسلامی به دلیل مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار به عنوان سمبل مقاومت در جهان شناخته می شود و فرهنگ ناب بسیجی منجر شده که کشور در مقابل کوران ها و توطئه های دشمنان ایستادگی کند و همین فرهنگ شکست دشمنان را در همه عرصه ها به دنبال داشته است.

وی تاکید کرد: باید رفتار و حرکت همه ما به گونه ای باشد که یادآور کسانی باشد که جان شیرین خود را فدای اهداف انقلاب اسلامی کردند و دشمنان بدانند زمانی که کیان انقلاب اسلامی هدف قرار بگیرد همه ما با شجاعت و شهامت دفاع خواهیم کرد و اجازه کوچکترین دخالت و توطئه ای را به دشمنان نخواهیم داد.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سالجاری گفت: مردم شریف ایران اسلامی در دوم اسفندماه حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد و با حضور در پای صندق های اخذ رای اراده خود را برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی به همگان نشان خواهند داد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.