محمدبراهیم الهی تبار روز سه شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه اظهارداشت: می طلبد که سند راهبردی حوزه اطلاع رسانی براساس احصای آسیب‌های این عرصه و شناسایی ظرفیت های موجود تدوین شود.

وی با بیان اینکه می‌توان از تجارب استان‌های دیگر در شورای اطلاع رسانی استفاده کرد، افزود: احصای مهم ترین اخبار استان و تشخیص کیفیت پاسخگویی به این مسائل یکی از کارکردهای مهم شورای اطلاع رسانی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با اشاره به در پیش بودن سالگرد زلزله، وجود برنامه برای اطلاع رسانی در مواقع خاص و حوادث را از دیگر کارکردهای شورای اطلاع رسانی عنوان کرد و افزود: نوع اطلاع رسانی ها در سالگرد زلزله چهارچوبی را داشته باشد که عملکردها و خدمات را به شایستگی منعکس کند.

الهی تبار در ادامه بر تدوین نظام پاسخگویی دستگاه‌ها در استان تاکید داشت و تصریح کرد: ورود جدی دستگاه‌ها به عرصه پاسخگویی و شفافیت ضرورتی جدی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت، محور برنامه های أین هفته را انسجام بخشی به مذاهب دانست و بر حرکت های رسانه ای که بتواند تقویت کننده این موضوع باشد تاکید کرد. 

در نشست شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه، ساختار جدید این شورا و اعضای آن مورد بحث قرار گرفت و  دیگر اعضای این شورا نیز پیشنهادات و نقطه نظراتی در مورد مباحث اطلاع رسانی و چگونگی انعکاس اخبار استان را مطرح کردند. 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.