اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا؛ رئیس سازمان بهزیستی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز انقلاب اسلامی، گفت: بی شک موفقیت های این کشور مرهون رشادت ها و خون شهداست که خود و خانواده هایشان نزد خداوند متعال جایگاهی والا دارند.
قبادی دانا همچنین در این سفر از کارگاه فرهنگی - هنری معلولان بهزیستی 'ویرا' بازدید کرد و با تقدیر از آقای راه کشان مدیر این مجموعه و حمایت وی از معلولان تحت پوشش، گفت: این کارگاه نمونه اشتغال بزرگ برای معلولان است.
وی بر معرفی این کارگاه در سطح کشور و از طریق رسانه ملی تاکید کرد و افزود: در جلسه کارگروه اشتغال وزارتخانه برای معرفی این کارگاه با اعضا گفت ئ گو خواهم داشت و حمایت های مادی و معنوی را از این مجموعه به عنوان پروژه موفقی برای اشتغال معلولان خواهیم داشت.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه با بیان اینکه در محل شیرخوارگاه آمنه شرایط لازم برای برپایی یک نمایشگاه دائمی و یا فصلی از آثار دستی این هنرمندان عزیز کرمانشاهی را فراهم خواهیم کرد، عنوان کرد: کمک به تجاری سازی و برندسازی این آثار ارزشمند هنری در زمینه اشتغال زایی مددجویان معلول با ارزش افزوده بالایی همراه خواهد بود.
رئیس سازمان بهزیستی روز شنبه برای حضور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به استان سفر کرده است.
دکتر قبادی دانا همچنین عصر شنبه از مرکز شبانه روزی نگهداری توانبخشی و جسمی، حرکتی غرب کشور 'مهرسبحان' در کرمانشاه که با استانداردترین امکانات و تجهیزات به معلولان ضایعه نخاعی خدمات ارائه می دهد، نیز بازدید کرد.
دیدار با استاندار کرمانشاه و حضور در نشست شورای اداری بهزیستی استان کرمانشاه از دیگر برنامه های دکتر قبادی دانا در سفر به استان کرمانشاه بود.
امروز با حضور رئیس سازمان بهزیستی ، فاطمه رضوان مدنی به عنوان مدیرکل بهزیستی استان معرفی و از زحمات امید قادری قدردانی شد.
3033
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.