اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا؛ فرماندار ثلاث باباجانی روز چهارشنبه در آئین افتتاح این طرح ها گفت: برای بهره برداری از این طرح ها سه میلیارد تومان هزینه شده است.
صادق خدادادی این تعداد طرح را شامل تعویض 10 کیلومتر سیم فرسوده به کابل خودنگهدار تازه آباد، نصب چهار دستگاه ترانس هوایی شهری، نصب ترانس هوایی و اصلاح و بهینه شبکه فرسوده روستاهای پالان سفلی و علیا و اصلاح شبکه و نصب چراغ معابر روستای کیسله ذکر کرد.
او اصلاح شبکه و نصب ترانس هوایی شهرک زیارت تمرخان، برقرسانی به روستای هوله علیا، شروع برقرسانی به روستای کوگا و آینه وند و برقرسانی به پاسگاه مرزی قیطول ازگله ثلاث باباجانی را از دیگر طرح ها اعلام کرد.
فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه گفت: اعتبارات برق رسانی به 10 روستای باقی مانده شهرستان که فاقد برق هستند بعد از چهل سال در روزهای آتی دهه فجر کلنگ زنی و آغاز خواهد شد.

** افتتاح طرح های آب و فاضلاب
فرماندار ثلاث باباجانی به افتتاح چندین طرح آب و فاضلاب در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این طرح ها شامل اجرای شبکه توزیع آب شرب شهرک های انجیر بوس، نورآباد، بنیاد مسکن، کارکنان دولت، خلخال و عثمانی و نیز فاضلاب کشی شهرک عثمانی، خلخال و کارکنان دولت می باشد.
خدادادی، اعتبار هزینه شده برای این تعداد طرح را 12 میلیارد ریال اعلام کرد.
او همچنین از افتتاح مدارس ابتکار، خلیج فارس و خوابگاه دخترانه پردیس با اعتبار هفت میلیارد ریال اشاره کرد و افزود: در مجموع برای افتتاح این طرح ها 19میلیارد ریال هزینه شده است.

** اعزام اردوی جهادی سلامت
فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه به اعزام اردوی جهادی سلامت شامل ویزیت و درمان بیماران و توزیع دارو به صورت رایگان به مناطق محروم و دور افتاده این شهرستان خبر داد.
خدادادی افزود: برای ارائه خدمات پزشکی و حمایتی با همکاری بهداری ناحیه سپاه ثلاث باباجانی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعیت هلال احمر به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این کاروان در قالب کاروان سلامت اعزام شدند.
شهرستان کوهستانی و مرزی ثلاث باباجانی در غرب استان کرمانشاه واقع شده که با 40 هزار نفر جمعیت دارای 2 بخش ازگله و مرکزی و 198 روستاست.
3033/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.