به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، احمد فعله گری با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شروع طرح حذف قبوض کاغذی از نیمه دوم آذرماه سال جاری، این شرکت بسترهای گوناگونی برای تکمیل و ثبت شماره تلفن همراه مشترکین فراهم آورده و با برنامه ریزی های انجام گرفته تاکنون اطلاعات بیش از ۸۰ درصد مشترکین  این شرکت در سامانه ثبت شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با اعلام اینکه در حال حاضر یکی از سیاست‌های دولت توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و یا از طریق پیامک است، تصریح کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته امید است با همکاری مشترکین محترم شرکت گاز استان کردستان اطلاعات مورد نیاز تمامی مصرف کنندگان گاز طبیعی استان تا اواسط آذرماه سالجاری در سامانه مذکور بارگذاری گردد.

فعله گری بیان کرد: با اجرای این طرح در هر سیکل کنتورخوانی از چاپ  حدود ۱ میلیون برگه قبض کاغذی  و قطع درختان جلوگیری و ضمن  کمک  به حفظ محیط زیست باعث صرفه جویی در هزینه ها، بهبود کیفیت  و سرعت در ارائه خدمات خواهد شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری  مشترکین شرکت گاز استان کردستان گفت: فرآیند ثبت اطلاعات مشترکین به منظور حذف قبوض کاغذی ادامه دارد و مشترکینی که تاکنون موفق به ثبت شماره همراه خود نشده اند می توانند از طریق کنتورخوان ها درهنگام ثبت ارقام مصرفی کنتور اقدام نمایند.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.