به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد سعیدی کیا روز شنبه در دیدار با امام جمعه سنندج اظهار داشت: آباد کردن مناطق محروم کشور از چهار سال پیش از استان کرمان آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه در کردستان نیز این کار را در سروآباد انجام می دهیم، اضافه کرد: قرار است در این شهرستان کار آباد کردن مناطق محروم را در بخش های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت انجام دهیم.
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه تلاش ما این است مناطق غربی کشور را نیز توسعه دهیم، افزود: محور کار ما خود مردم هستند و اصل را بر مشارکت آنها رار دادیم.
سعیدی کیا یادآور شد: در کار آباد کردن مناطق محروم خود مردم محور اصلی هستند و ما نیز از آنان با پرداخت تسهیلات حمایت می کنیم تا زندگی شان را ارتقا دهند.
امام جمعه سنندج نیز در این دیدار اظهار داشت: حمایت از مستضعفان محور اصلی انقلاب اسلامی و تاکیدات امام راحل و رهبر معمظ انقلاب است.
ماموستا خدایی افزود: امیدواریم مسئولان و از جمله دولت بیشتر از گذشته در راستای رفع محرمیت های کردستان و ایجاد اشتغال برای جوانان گام بردارند.
محمد سعیدی کیا در سفری یک روزه به کردستان با نماینده ولی فقیه در کردستان و امام جمعه سنندج دیدار کرد و در ادامه به شهرستان سروآباد می رود.
7349/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.