اخبار مرتبط

سرهنگ عبدالحسین یوسفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح ها در راستای توانمندسازی خود مردم با کمک گرفتن از آنها اجرایی می شود بنابراین هزینه های کمتری در مقایسه با طرح هایی که دولت اجرا می کند نیاز دارد.
وی اظهار داشت: خدمات تنها در حوزه عمرانی نیست بلکه در زمینه اهدای جهیزیه، اشتغالزایی، پزشکی و مبارزه فرهنگی و اجتماعی با مواد مخدر نیز ارائه می شود.
وی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج همیشه با مردم بوده اند و همیشه به منظور همکاری با دولت جمهوری اسلامی اقداماتی همچون محرومیت زدایی انجام داده اند.
سرهنگ یوسفی یادآور شد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی شامل پنج معاونت عمران، اقتصاد و اشتغال، سلامت، تعلیم و تربیت و فرهنگی ماموریت های خود را انجام می دهند.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای تشکیل قرارگاه پیشرفت و آبادانی در کردستان چهار دهستان بویژه در شهرستان های بیجار و سروآباد به عنوان حیطه ماموریتی تعیین شد، گفت: برای هر دهستان مسئولی مشخص شده که در کنار روحانیون روستاها حاضرند تا علاوه بر ارزیابی مشکلات و کمبودها در رفع آنها هم کمک کنند.
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی کردستان با بیان اینکه در بسیاری از فعالیت ها ماموستایان و روحانیون محور کارهستند اضافه کرد: در حوزه های اشتغالزایی، معیشتی، پیشگیری، سبک زندگی اسلامی و تعلیم و تربیت، ارتقای تحصیلی دانش آموزان روستایی خدمات ارائه می شود.
وی گفت: آبرسانی، ساماندهی فاضلاب روستایی، جاده کشی، پل سازی، جاده های بین مزارع، احداث خانه های عالم، تکمیل مساجد و بازسازی مدارس برخی از فعالیت های قرارگاه در روستاها است.
سرهنگ یوسفی با بیان اینکه در راستای افزایش تولید محصولات کشاورزان و ایجاد هماهنگی برای فروش محصولات آنها تلاش می شود اضافه کرد: حضور این قرارگاه موجب وحدت و انسجام در روستاها و پایین آوردن توقعات و انتظارات مردم از مسئولان شده و از سویی مردم را توانمند کرده است.

**سپاه همواره در خدمت مردم است
وی با اشاره به فلسفه ایجاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی و فعالیت های سپاه در روستاها گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس قانون حافظ نظام جمهوری اسلامی است از هر فرصتی برای حفظ آن استفاده می کند.
وی تاکید کرد: سپاه خود را مکلف می داند که در زمان صلح در کنار مردم باشد و به آنها با هر آنچه که در اختیار دارد کمک کرده و خدمات رسانی کند.
سرهنگ یوسفی خدمات رسانی به مردم را یک افتخار برای سپاه دانست و افزود: خدمت ما خدمت بی منت است و همه مسئولان باید خدمتی بدون منت به مردم ارائه کنند.
وی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی متکی به مردم است برای همین نباید مردم را فراموش کند و توطئه های دشمن با حضور همین مردم خنثی شده است.

**دشمنان ایران خود درگیر مشکلات داخلی شده اند
سرهنگ یوسفی با بیان اینکه همه مسئولان باید احساس کنند خدمتگذار مردم هستند، اضافه کرد: مسئولی زمانی هویت پیدا می کند و جایگاه آن اهمیت دارد که همه وقت خود را صرف خدمت به مردم کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دلایل دشمنی ها با نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران گفت: وقتی شعار نه شرقی و نه غربی به گوش دشمن رسید، رهبری ایران بر دنیا اثرگذار شد، جایگزینی برای تمدن های غربی ارائه شد، دشمن منافع خود را در خطر دید و از همان روزهای اول انقلاب شیطنت دشمن آغاز شد.
وی یادآور شد: آنها از جمله با ایجاد بحران ها و اختلاف میان اقوام و مذاهب، تحمیل جنگ هشت ساله و فتنه هایی که به وجود آوردند، دشمنی خود را آغاز کردند و تا به امروز ادامه دادند.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی ها و هزینه های زیادی توسط دشمن صورت گرفت افزود: درایت و دشمن شناسی و بصیرت افزایی که رهبر کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب در جامعه داشتند در کنار انسجام مردم باعث شد دشمن تاکنون نتواند به اهداف خود برسد.
وی با اشاره به اینکه دشمنان بعد از تهدیدات سخت، هجمه های فرهنگی و محدودیت های اقتصادی و تحریم ها را پیش آوردند، اظهار داشت: امروز دشمنان خود با مشکلات روبرو شده اند از جمله دولت آمریکا تعطیل شده، نارضایتی ها در فرانسه بالا گرفته و عربستان با قتل مخالفین درگیر بحران شده است.
6108 / 3034
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.