به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر ، گفت: با توجّه به اهمیّت امنیّت سرمایه‌گذاری، یک ایستگاه مجهز آتش‌نشانی شامل ساختمان اداری، آشیانه و یک‌دستگاه خودرو آتش‌نشانی سنگین با اعتباری قریب به ۱۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی لردگان به بهره‌برداری رسید.

حمیدرضا فلاح افزود: زیرسازی و آسفالت معابر ، اصلاح شبکه‌ی روشنایی ، فیبر نوری در بخشی از شبکه‌ی مخابرات، شبکه‌ی توزیع آب و همچنین زیرسازی ،عملیات خاکی و جدول‌گذاری مجتمعِ خدماتی از دیگر پروژه‌های زیرساختیِ مهمّ است که با مجموعِ اعتبار ۱۷.۸ میلیارد ریال در شهرک صنعتی لردگان به بهره‌برداری رسیدند.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به گذر جادّه‌ی مواصلاتی دو استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان از شهرستان لردگان، اظهار داشت : مهم‌ترین زیرساختِ توسعه ، جادّه است و نظر به اهتمامِ ویژه‌ی مسؤولین برای تکمیل این جادّه ، شهرک‌ صنعتی لردگان می‌تواند به عنوان یکی از بسترهای ارزشمند برای سرمایه‌گذاران مورد توجّه قرار گیرد.

لازم به توضیح است که شهرک صنعتی لردگان با مساحت ۲۰۰ هکتار در فاصله‌ی ۱۶۰ کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

۴۶

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.