اخبار مرتبط

علیرضا آبرود روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این رقابت ها طی سه روز به میزبانی استان گلستان برگزار شد، اظهار داشت: در این جشنواره انجمن های علمی هر دانشگاه در قالب غرفه ای به ارائه دستاوردهای خود پرداختند که انجمن علمی دانشگاه پیام نور استان هم همانند سال های گذشته دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.
وی با اشاره به اینکه بیش از 2 هزار اثر در محور انجمن ها و کانون ها از سراسر کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند، افزود: دانشجویان دانشگاه پیام نور استان در این جشنواره به کسب 14 مقام برتر دست یافتند که در این بین در حوزه نشریات دانشجویی6 مقام برتر و عنوان سومی کشور را کسب کردند.
آبرود ادامه داد: دانشجویان این دانشگاه همچنین در حوزه انجمن های علمی سه مقام برتر و عنوان پنجم کشور و در حوزه کانون های فرهنگی 4 مقام برتر و در بخش رویش عنوان نخست را در کشور از آن خود کردند.
به گزارش ایرنا، جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی ها از 27 لغایت 29 اسفندماه با معرفی و تقدیر از برگزیدگان در سه جشنواره رویش، حرکت و نشریات در استان گلستان به کار خود پایان داد.
هم اینک هشت هزار دانشجو در 11 مرکز و واحد فعال در شهرستان های چهارمحال و بختیاری در 250 کد رشته و محل مشغول فراگیری علم و دانش هستند.
7363/6021
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.