اولیور کان حق را به تراشتگن داد

دروازه بان اسبق آلمان به تراشتگن حق داد از نیمکت نشینی در تیم ملی ناراحت باشد.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ یولیان ناگلزمان سرمربی تیم ملی آلمان مانوئل نویر را به عنوان دروازه‌بان شماره یک این تیم برای یورو انتخاب کرده و نظرش را تغییر نمی‌دهد. این در شرایطی است که نویر در چند بازی اخیر اشتباهات تاثیرگذاری داشته است. الیور کان، دروازه بان سابق تیم ملی آلمان ناامیدی مارک آندره تراشتگن را درک می کند.

کان که در جام جهانی ۲۰۰۶ نیمکت‌نشین ینس لمان بود، ناامیدی مارک آندره تراشتگن دروازه‌بان بارسلونا را درک می‌کند. کان گفت: وضعیت فعلی برای تراشتگن رضایت بخش نیست. او در ۳۲ سالگی، به پایان دوران فوتبالش نزدیک می‌شود و هنوز دروازه‌بان نخست آلمان نیست. من فکر می‌کنم تراشتگن واقعاً شایسته حضور به عنوان دروازه بان اول در تیم ملی آلمان  است. خواسته‌های او بی‌دلیل نیست. او عملکرد ثابتی در سطح باشگاهی داشته و عملکرد خیلی خوبی داشته است. آخرین تورنمنت تیم ملی آلمان در قطر نه برای مانوئل و نه برای تیم ملی آلمان موفقیت آمیز نبود و در حال حاضر به نظرم حق با تراشتگن است. 

 آندره تراشتگن یکی از بهترین دروازه‌بان‌های حال حاضر فوتبال جهان است که در بارسلونا بازی می‌کند. با وجود آن که تراشتگن دروازه‌بان آماده و سرحالی است با این حال در تیم ملی فوتبال آلمان همچنان نیمکت نشین مانوئل نویر است که این اعتراض او را به دنبال داشته است.

با وجود آن که مانوئل نویر بیشتر بازی‌های فصل قبل بایرن مونیخ را از دست داد با این حال ناگلزمن هم مانند دیگر مربیان قبلی آلمان نویر را به عنوان سنگربان شماره یک انتخاب کرده است و به این ترتیب این دروازه‌بان با تجربه در یورو ۲۰۲۴ سنگربان اصلی ژرمن‌ها خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید