حمایت گواردیولا از بچه غول نروژی

سرمربی منچسترسیتی پاسخ انتقادات روی کین از هالند را داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اظهارات اخیر روی کین مفسر شبکه اسکای اسپورت در یک برنامه تلویزیونی راجع به ارلینگ هالند که در آن مهاجم نروژی منچسترسیتی را در حد لیگ دسته چهارم فوتبال انگلیس دانست، با واکنش پپ گواردیولا سرمربی آبی‌های منچستر همراه شد.

ستاره ایرلندی سابق منچستریونایتد گفته بود: سطح کلی بازی هالند ضعیف است. فکر می‌کنم که او باید سطح بازی‌اش را بالا ببرد، چرا که با این وضعیت بیشتر به بازیکنان شاغل در لیگ دو (دسته چهارم فوتبال انگلیس) شباهت دارد.

گواردیولا که تیمش امشب (چهارشنبه) در هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس برابر استون‌ویلا به میدان می‌رود، در واکنش به اظهارات کین گفت: تعجب می‌کنم که کسی چنین حرف‌‌هایی را می‌زند که زمانی خودش فوتبالیست بوده است. من با کین موافق نیستم. به هیچ وجه. درست مثل این است که من بگویم او هم در حد یک مربی دسته دوم یا سوم است. حافظه آدم‌ها زود پاک می‌شود. انتقاد پیشکسوتان بازیکنان را آزرده خاطر می‌کند اما به نظر من ارلینگ هالند بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال جهان است و فصل گذشته به ما برای بردن سه‌گانه کمک کرد.

گواردیولا افزود: اینکه شمار موقعیت‌های گلزنی ما افت کرده است، هیچ ربطی به هالند ندارد. سبک بازی ما به گونه‌ای است که در یک سوم دفاعی حریف حضوری پرتعداد داشته باشیم. هالند هم بازیکنی استثنایی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید