سیمئونه هم اضافه شد؛ فکر می کنند ما احمق هستیم!

سیمئونه نیز به جمع منتقدان داوری لالیگا پیوست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تصمیمات جنجال‌برانگیز تیم داوری بازی یکشنبه شب بین تیم‌های رئال مادرید و آلمریا در هفته بیست‌ویکم لالیگای اسپانیا که با برتری 3 بر 2 کهکشانی‌ها به لطف گل دقیقه 9+90 دنی کارواخال همراه شد، موج شدیدی از انتقادات را در کشور اسپانیا بابت اشتباهات تأثیرگذار داوران در لالیگا به راه انداخته است.

در آن بازی هرناندس مائسو (داور بازی) و هرناندس هرناندس (داور VAR) سه تصمیم مشکوک و جنجالی به سود رئال مادرید اتخاذ کردند (مردود اعلام شدن گل سرخیو آریباس برای آلمریا، اعلام پنالتی به سود رئال مادرید و گل وینیسیوس جونیور که به نظر می‌رسد با دست به ثمر رسیده است) که در پیروزی تیم میزبان تأثیر مستقیم داشت.

دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید هم به جمع منتقدان داوری لالیگا پیوست و بعدازظهر امروز با حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا شب (پنجشنبه) شاگردانش مقابل سویا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا گفت: بحث افشای مکالمات داور بازی با داور VAR نیست، بلکه بحث در مورد آنچه در جریان بازی‌ها اتفاق می‌افتد، است. آنها فکر می‌کنند همه ما احمق هستیم و این باعث عصبانیت‌مان می‌شود.

شبکه رادیویی «کادناسر» اسپانیا گزارش داده است که کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا، به دو اشتباه داوری (پنالتی اعلام شده به سود رئال و گل وینیسیوس) در بازی رئال مارید - آلمریا اعتراف کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید