پرسپولیس رسما به لوکادیا پیشنهاد داد

مدیرعامل پرسپولیس علاقه به جذب مجدد لوکادیا را تایید کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در شرایطی که از مدتها پیش صحبت بازگشت لوکادیا مطرح شده اما تایید نمی شد، درویش سرانجام این موضوع را تایید کرد و گفت: بله، ما پیشنهاد دادیم و در انتظار پاسخ وی هستیم. آقای گل محمدی هم تایید کردند و گفتند اگر ایشان (لوکادیا) شرایط پرسپولیس را بپذیرد، مشکلی برای این انتقال نخواهیم داشت.ما پیشنهاد دادیم و منتظر پاسخ او هستیم.

رضا درویش درباره برد یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی مقابل نساجی اظهار کرد: بازی خوبی بود. بچه‌ها استرس داشتند چون باید سه امتیاز را کسب می‌کردیم. آسیب‌دیدگی‌ هم بین بازیکنان ما وجود داشت اما خدا را شکر بازی را با کسب پیروزی پشت سر گذاشتیم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما به دلیل غایبان‌مان تغییرات در آرایش تیمی داشتیم با این حال خدا را شکر توانستیم به نتیجه برسیم و زحمات تیم به بار نشست. نساجی تمام‌قد دفاع و کار را سخت کرد.

او درباره اخطار کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: باید اسم این کمیته را بگذاریم کمیته صیانت از مسئولان فدراسیون فوتبال چون مسئولان نظارتی دو نامه به این کمیته داده‌اند اما هنوز جوابی نگرفتند. هنوز پیرامون یکی از فوتبالی‌ها که مشکلاتی داشت، جواب نامه‌ها را ندادند اما بلافاصله بعد از مصاحبه‌ام رای صادر کردند.

درویش درباره صحبت‌های منتسب به علی خطیر علیه او گفت: فکر می‌کنم آن صحبت‌ها جعلی بوده است. آقای خطیر ارتباطات خوبی با ما دارد و علیه ما صحبت نمی‌کند.

او درباره صحبت‌های رضا جاودانی، عضو کمیته انضباطی، درباره قرارداد سنگین پیام نیازمند گفت: دو - سه ماه پیش که از ما امتیاز کم می‌کردند، خیلی از دوستان ایراد می‌گرفتند که چرا داوری می‌کنید! از ما امتیاز کم کردند که بعد از بازگشت امتیاز سپاهان بگویند امتیاز پرسپولیس را هم برگرداندیم. دیروز هم اعلام کردند تراکتور قراردادهایش را اصلاح کرده است اما چطور ممکن است؟

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: امروز هم در خبرها خواندم قنبرزاده نامه داده تا سقف قرارداد استقلال ۳۲۵ میلیارد شود. این توهین به شعور مردم است. مجوز حرفه‌ای را کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته بدوی می‌دهد. البته آقای قنبرزاده انسان صادقی است و بعید می‌دانم چنین مساله‌ای رخ داده باشد اما اگر این مساله باشد قطعا شکایت می‌کنیم. برای حرفه‌ای‌شدن یک تیم، وزیر ورزش هم نمی‌تواند مجوز دهد. اگر اینگونه بود چطور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نکرد؟

او اضافه کرد: فدراسیون جرات اجرای این دستورالعمل سقف قرارداد را ندارد. حرفش قشنگ بود اما مهم عملیاتی‌کردنش است. مثلا قرارداد سال گذشته یک بازیکن حدود ۱۵ میلیارد بود و امسال ۱۶۰ میلیون تومان رد شده است. یعنی از کمترین حقوق تامین اجتماعی کمتر می‌گیرد. اگر فدراسیون فوتبال جرات اجرای قانون را نداشت، باید می‌گذاشت بقیه بیایند آن را اجرا کنند. اینجا ضرر اصلی را پرسپولیس کرد که این قانون را رعایت کرد. آقای گل‌محمدی یکی - دو بازیکن را معرفی کرده بود که ارقام بالایی داشتند. نتوانستیم آنها را جذب کنیم. حالا خود آنها برای نیم‌فصل دوم گفتند کارتان را انجام دهید، به شرطی که بودجه فدراسیون هم تامین شود. جرایم را ببینید! این جرایم کجای قانون است؟

درویش درباره اظهار نظر رضا جاودانی درباره اتمام مهلت لازم برای حل مشکل قرارداد گولسیانی گفت: وقتی یک نفر ایران نیست، چگونه باید قراردادش را اصلاح کنیم؟ هنوز جعل را یاد نگرفته بودیم. به جز جعل کار دیگری هم می‌شود کرد؟

 

دیدگاه تان را بنویسید