درویش: مسئولان فدراسیون شما که جسارت نداشتید چرا این شو را راه انداختید؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پی حکم کمیته استیناف انتقادات تندی را نسبت به مسئولان فدراسیون فوتبال انجام داد و گفت: سوال این است مسئولان فدراسیون فوتبال و ریاست شما که جسارت اجرای قانون را نداشتید چرا این شو را به پا کردید؟ اگر برای مشکلات مالی و بی‌پولی فدراسیون دنبال راهی بودید راهکارهای دیگری هم وجود داشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به حکم کمیته استیناف و بازگرداندن یک امتیاز پرسپولیس و 4 امتیاز سپاهان گفت: سرانجام بعد از مدت‌ها حکم فرمایشی کمیته استیناف صادر شد و یک بار دیگر مشخص شد کسانی که پایبند قانون هستند باید دچار خسارت شوند. بیشترین ضرر را از این قانون پرسپولیس کرده است چون پایبند به قانون بود ولی مشخص شد این قانون یک شعار بیشتر نیست. سوال این است مسئولان فدراسیون فوتبال و ریاست فدراسیون شما که جسارت اجرای قانون را نداشتید چرا این شو را به پا کردید؟ اگر برای مشکلات مالی و بی‌پولی فدراسیون دنبال راهی بودید راهکارهای دیگری هم وجود داشت. البته شاید این کار راحت‌ترین راه بود دیگران هم گوش به فرمان شما هستند و حدود 50، 60 میلیارد تومان تامین هزینه‌های فدراسیونی شد که مدت‌هاست از بی پولی رنج می‌برد.

وی افزود: به هر حال شخص آقای تاج باید پاسخگو باشد. البته آنها خودشان را پاسخگو نمی‌دانند حتماً الان برای یک سمینار و کنگره‌ای به خارج از کشور می‌روند تا آب‌ از آسیاب بیفتد. رقبای ما بازیکنان خودشان را گرفتند و بعد تهاتر کردند و هر کاری دلشان خواست انجام دادند اما پرسپولیس ضرر اصلی را کرد. این‌ها از قبل برنامه‌ریزی شده بود. من یک روز گفتم کاش قهرمان نمی‌شدیم چون فکر این‌ها شده بود. خیلی‌ها قهرمانی پرسپولیس را بر نمی‌تابد و در فکر حیله و نیرنگ بودند تا پرسپولیس را از قهرمانی دور کنند اما غافل از اینکه ما با همت خودمان قهرمان شدیم. سال سال قبل هم درباره داوری‌ها گفتم که اجازه نمی‌دهند ما قهرمان شویم ولی غافل از اینکه دست خدا بالای همه دست‌هاست. با وقاحت تمام در حکم کمیته استیناف آمده نتیجه بازی باید در زمین رقم بخورد! وقاحت حدی دارد اینکه به ذهن افکار عمومی توهین کنیم خیلی بد است. چطور از شمس آذر 3 امتیاز کم کردید؟ 

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: حق باشگاه ما است که از سازمان‌های قانونی این مسئله را پیگیری کنیم. حتی اگر شده از مراجع بین المللی فیفا و CAS هم پیگیری کنیم برای احقاق حق هواداران هر کاری باشد انجام می‌دهیم. پرونده ما در کمیته انضباطی و استیناف بررسی شده اما پرونده رقیب بیش از 80 روز است که در کمیته انضباطی مانده است. این موضوع قابل تامل است. البته اعضای کمیته انضباطی چندین بار تلویحاً به من گفتند که تشخیص داده‌اند در کمیته استیناف چنین رای صادر خواهد شد و حتما با خودشان گفتند چرا خودشان را سبک کنند و بعد کمیته استیناف رای دیگری بدهد. یقیناً الان هم درباره آن پرونده رای دیگری نمی‌دهند چون شان کمیته انضباطی این نیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید