واکنش عجیب به جایزه قایقران ملی پوش: سی میلیون به او کمک کردیم!

رئیس هیات قایقرانی استان همدان به ماجرای هدیه عجیب به کیمیا زارعی واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کیمیا زارعی ملی‌پوش روئینگ ایران امسال در مسابقات مسکو در قایق سبک وزن همراه با نازنین ملایی صاحب مدال برنز شد.

وی که هم اکنون برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو تمرین می‌کند، روز گذشته در صفحه شخصی خود این مطلب کنایه آمیز را منتشر کرد: "از حمایت‌های استان ممنونم، یک ماه قبل از بازی‌های آسیایی واقعا به کار می‌آید!"

نوشته او در رسانه های مختلف نیز بازتاب داشت و باعث شد تا هیات قایقرانی استان همدان واکنش نشان دهد.

به نقل از ایرنا، مهران حاجیان روز شنبه اظهار داشت: این برنامه در مراسم بازگشایی استخر گل‌ها شهر همدان انجام شد و همراه با مادر کیمیا زارعی نیز ۲ نفر از خانواده معظم شهدا این هدیه را که برای ما جنبه معنوی و تکریم داشت، تقدیم شد.

وی اضافه کرد: رفتار این بانوی رشته روئینگ احساسی و در آستانه بازی‌های آسیایی هانگژو بی تجربگی کرد؛ چرا که شخص کیمیا زارعی و سایر قایقرانان خوب مطلع هستند که هیات قایقرانی همواره حمایت لازم را داشته است.

حاجیان بیان کرد: هم در سنوات گذشته هم امسال و نیز پارسال مبالغ مالی در چند نوبت به عنوان کمک در تامین مکمل و نیز پرداختی تشویقی به حساب کیمیا زارعی واریز شده است و نباید این چنین احساسی رفتار می کرد.

وی خاطرنشان کرد: از سال جاری تاکنون ۱۲۰ میلیون ریال کمک مالی به حساب این قایقران واریز شده ضمن اینکه سال گذشته هم ۲۰۰ میلیون ریال کمک مالی به حساب این ورزشکار پرداخت شد.

رییس هیات قایقرانی همدان افزود: از این ملی پوش جوان و با آتیه انتظار می‌رود به جای پرداختن به مسایل حاشیه ای که بدون شک تمرکز و شرایط روحی و روانی او را در آستانه بازی‌های آسیایی هانگژو بهم می ریزد، در تلاش بیشتر برای آماده‌سازی لازم و افتخارآفرینی در لباس ارزشمند تیم ملی روئینگ کشورمان در این رویداد مهم باشد.

او گفت: هرگاه ما از این ورزشکار تجلیل کرده ایم برخی مسئولان از ورزش و جوانان استان همدان و یا خود فدراسیون قایقرانی نیز حضور داشته اند و آنها می دانند که ما کمترین کوتاهی در حق این ملی پوش نداشته ایم.

او گفت: هرگاه ما از این ورزشکار تجلیل کرده ایم برخی مسئولان از ورزش و جوانان استان همدان و یا خود فدراسیون قایقرانی نیز حضور داشته اند و آنها می دانند که ما کمترین کوتاهی در حق این ملی پوش نداشته ایم.وی اظهار داشت: هیات قایقرانی استان همدان همچون گذشته، در حد بضاعت خود و حتی بیشتر از توانش به افتخارآفرینان و ورزشکاران ملی پوش حمایت همه جانبه خواهد داشت.

دیدگاه تان را بنویسید